RANDOX
Přehled řešení

RANDOX

Na neustále se vyvíjejícím diagnostickém trhu je partnerství klíčem k úspěchu i přežití. Jsme hrdí na to, že můžeme stát po boku těch nejinovativnějších a nejsilnějších hráčů a společnými silami posouvat náš obor kupředu. Věříme v silná partnerství, a proto ve výhradní distribuci nabízíme kompletní portfolio firmy Randox, které zahrnuje nezávislé kontroly kvality, systém externí kontroly kvality RIQAS a široké portfolio biochemických reagencií.

Hlavní výhody

  • světová jednička v oboru in-vitro diagnostiky
  • přední poskytovatel kompletních řešení kontroly kvality
  • nezávislý výrobce
  • široké portfolio
  • kvalitní a přesné výsledky
  • větší flexibilita a výběr pro laboratoře jakékoli velikosti
Nezávislé kontroly Acusera

Nezávislé kontroly Acusera

Nezávislé kontroly kvality Acusera nabízejí kompletní konsolidaci testovacího menu pro laboratorní interní kontrolu kvality. Poskytují přesné a spolehlivé výsledky, kterým můžete plně důvěřovat.  Slučují v sobě výhody zaměnitelnosti, dlouhé stability, přesných cílových hodnot, minimální variace mezi šaržemi, flexibility, sledovatelnosti, nezaujatého hodnocení třetí strany, multianalytických kontrol, 100% na bázi lidského séra nebo s minimálním obsahem nehumánních materiálů a splňující požadavky normy ISO.

QC Management Tool - Acusera 24.7

QC Management Tool - Acusera 24.7

Jedná se o jednoduchý cloudový mezilaboratorní software pro správu dat a reportování peer group v reálném čase, který pomáhá při správě každodenních činností kontroly kvality (QC). Dostupný je online z různých přístupů a umožňuje rozsáhlé automatické stahování dat pomocí Acusera 24.7 Connect. Vybaven je plně interaktivními grafy, multigrafy – Levey-Jennings, histogramy, souhrnými grafy výkonu s flexibilními možnostmi nastavení podle individuálních potřeb laboratoří.

Systém externí kontroly kvality RIQAS

Systém externí kontroly kvality RIQAS

RIQAS je nejrozsáhlejší mezinárodní systém externí kontroly kvality (EHK, EQA),do kterého je zapojeno více než 75 000 laboratoří ze 138 zemí celého světa. Jde o komplexní a nákladově efektivní řešení EHK, které pomůže splnit všechny předpisy a zároveň zvýšit přesnost testovacího systému a spolehlivost výsledků. Laboratoře se mohou registrovat do jednoho nebo více z dostupných flexibilních programů během celého roku. Mezi hlavní benefity patří velká databáze uživatelů, user-friendly reporty a vysoce kvalitní vzorky. 

Unikátní reagencie

Unikátní reagencie

Společnost Randox nabízí širokou škálu diagnostických reagencií, které jsou mezinárodně uznávány pro svou kvalitu, preciznost a přesnost. Rozsáhlá nabídka pokrývá více než 100 markerů onemocnění včetně specifických proteinů, lipidů, antioxidantů, kardiomarkerů, diabetu, rychlých testů / serologie a klinické chemie. Poskytují také možnost monitorování hladin léčiv, testování zneužití drog a veterinárních testů.

 

Máte dotaz? Obraťte se na

Dostalíková Eva
Dostalíková Eva
Customer Support Specialist
Biochemistry & Hematology