Močová analýza
Přehled řešení

Močová analýza

Přístroje firmy 77 Elektronika jsou efektivním řešením, jak zajistit kvalitní a standardní výsledky analýzy moče. Pomáhají tak při včasném odhalování různých civilizačních chorob. Tyto analyzátory jsou využitelné v laboratořích různé velikosti a v širokém spektru lékařských a zdravotnických zařízeních jako jsou nemocnice, kliniky, pohotovosti a ambulantní laboratoře a lze je napojit i na laboratorní a nemocniční systém.

Hlavní výhody

  • snadná obsluha
  • nízké provozní náklady
  • bez použití dalších speciálních reagencií a kalibrátorů
  • uživatelsky příjemný a flexibilní software
  • minimální objem vzorku
  • výkon 50 - 500 vzorků za hodinu
Kompletní močový laboratorní systém s fázovým kontrastem

Kompletní močový laboratorní systém s fázovým kontrastem

Spojením automatizovaného chemického močového analyzátoru LabUMat 2 a automatizovaného analyzátoru močového sedimentu UriSed 3 PRO lze docílit maximální efektivity pro močovou analýzu v laboratoři. Analyzátory jsou propojitelné jak fyzicky, tak softwarově. Výsledky se ukládají do společné databáze a následně jsou odesílány ve formě běžné zprávy. 

Analyzátor močového sedimentu

Analyzátor močového sedimentu

UriSed mini je profesionální poloautomatický analyzátor močového sedimentu, který zvyšuje přesnost, správnost, reprodukovatelnost a produktivitu v laboratořích tím, že zobrazuje celé zorné pole mikroskopických obrazů močového sedimentu, kde automaticky detekuje a počítá částice močového sedimentu v obrazech. Proces měření tohoto analyzátoru je založen na patentované technologii UriSed, která je automatizací tradiční manuální mikroskopie

Kompaktní analyzátor pro chemické testování moči

Kompaktní analyzátor pro chemické testování moči

Nový DocUReader 2 Pro je ideální volbou pro testování moči nejen v místě péče u lékaře a nemocničních oddělení, ale i pro testování v malých laboratořích. Kompaktní design tohoto malého přístroje nabízí nejširší funkce a nejvyšší dostupnou flexibilitu stolního analyzátoru. Systém nabízí vynikající přesnost a jednoduché ovládání. Lze jej spojit s analyzátorem močového sedimentu UriSed Mini a tím zajistit kompletní analýzu moči. 

Poloautomatický analyzátor pro chemické testování moči

Poloautomatický analyzátor pro chemické testování moči

Poloautomatický močový analyzátor LabUReader Plus 2 je určen ke stanovení moči chemicky pomocí testovacích proužků LabStrip U11 Plus. Vyznačuje se vynikající přesností, jednoduchým ovládáním přes barevný dotykový displej, plynulým načítáním a rychlým zpracováním testovacích proužků. Lze jej spojit s analyzátorem močového sedimentu UriSed Mini a tím zajistit kompletní analýzu moči. 

Máte dotaz? Obraťte se na

Dostalíková Eva
Dostalíková Eva
Customer Support Specialist
Biochemistry & Hematology
Pidimová Lenka
Pidimová Lenka
Key Account Manager