microRNA
Přehled řešení

microRNA

Molekuly microRNA (miRNA) jsou předurčeny plnit roli specifických a citlivých biomarkerů pro širokou škálu nemocí. Mají unikátní schopnost okamžitě reagovat na patologické procesy jako nádorové bujení nebo zánět a jsou výjimečně stabilní v tělních tekutinách. BioVendor zde přináší kompletní řešení s patentovanými, ověřenými a specifickými metodami, jejichž výkon předčí standardní a doposud používané přístupy.

Hlavní výhody našeho řešení

  • nástroj na citlivou, časnou a presymptomatickou diagnózu
  • kvalitní izolační soupravy na kolonkovém principu
  • vhodné pro širokou škálu vzorků - tělní tekutiny, buněčné kultury a tkáně
  • velký výběr skríningových panelů, které se zaměřují na klíčové a dobře popsané miRNA molekuly
  • všechny testy zahrnují interní a syntetické kontroly a kvantifikační systém
  • dvě vlastní, patentované platformy (TT-PCR a miREIA)
  • vedení, dohled a poradenství v průběhu celého procesu měření miRNA
  • kompletní servisní zaštítění všech procesů kromě odběru vzorků
Obrovský regulační potenciál molekul microRNA (miRNA) a dalších krátkých nekódujících sekvencí RNA (sncRNA, piRNA) byl popsán teprve nedávno. Jejich výzkum odhalil zásadní roli v řízení a regulování všech klíčových molekulárních signálních drah (p53, Wnt, FAS a další). Až doposud zůstávalo precizní a specifické měření těchto krátkých sekvencí s vysokou sekvenční podobností nepokořenou výzvou. Kompletní řešení od BioVendor nabízí odběrové zkumavky, izolační soupravy, skríningové panely, kvantifikační metody, diagnostické panely a poradenství.
Spolehlivé nástroje pro sběr vzorků a izolaci

Spolehlivé nástroje pro sběr vzorků a izolaci

Izolace je klíčovým krokem, kterým začíná každá kvantifikace miRNA nebo jiné sncRNA. Přirozenou vlastností těchto molekul je extrémní citlivost, náchylnost na kontaminaci a složitá extrahovatelnost. Odpovědí na tyto překážky jsou ověřené, laboratorně testované a kvalitní izolační soupravy BioVendor pro širokou škálu vzorků. 

Kvantifikační metody: Vysoce specifické a na míru šité produkty

Kvantifikační metody: Vysoce specifické a na míru šité produkty

Po zúžení seznamu klíčových sncRNA na cílové množství je na čase důkladně se zaměřit na jejich expresi. Tým specialistů BioVendor R&D vyvinul kvantifikační metody pro měření eukaryotických i virových miRNA a piRNA molekul. 

Analytická a testovací služba BioVendor (BATS)

Analytická a testovací služba BioVendor (BATS)

Nejste si jisti molekulárními metodami? Nemáte potřebné vybavení nebo personální kapacity? Naši vědečtí experti vám poskytnou vedení, dohled a poradenství v průběhu celého procesu měření miRNA. Nabízíme kompletní zaštítění všech procesů kromě odběru vzorků – od izolace přes skríning a kvantifikaci, normalizaci dat, až po vyhodnocení výsledků. 

Máte dotaz? Obraťte se na

Tóthová Iveta
Tóthová Iveta
Product & Scientific Manager