CLIA - automatizované řešení
Přehled řešení

CLIA - automatizované řešení

Plně automatizované řešení CLIA metody z laboratoří BioVendor Group a dílen Stratec přináší dokonale odladěný systém, ve kterém se vzájemně doplňují nejmodernější technologie automatizovaného walk-away analyzátoru s atraktivním portfoliem unikátních i zavedených parametrů BioVendor Group. Řešení CLIA redefinuje standardy spolehlivosti a rychlosti moderní diagnostiky.

Hlavní výhody

  • Výsledky obvykle do 30 minut díky zkrácené době inkubace
  • Unikátní parametry – automatizované CLIA testy dostupné jenom na KleeYa® platformě
  • Vysoká citlivost a specificita testů díky pečlivě vybraným komponentům
  • Až 120 testů za hodinu
  • Intuitivní ovládání softwaru
  • Nízká spotřeba vzorků a reagencií od 10 µl
CLIA portfolio

CLIA portfolio

Nabídka inovativních testů jako je MxA nebo zavedených diagnostických souprav z oblasti imunologie a infekční serologie od BioVendor Group neustále roste, prohlédněte si celý katalog CLIA testů

CLIA soupravy a CLIA kontrolní sety od BioVendor Group

CLIA soupravy a CLIA kontrolní sety od BioVendor Group

Souprava obsahuje reagenční kazetu s magnetickými částicemi a specifickými roztoky v pracovním ředění pro daný test, doplněné o kalibrátory. Specifický design reagenční kazety je navržen pro delší stabilitu reagencií ve stroji. Spolehlivou manipulaci bez kontaminace zajišťují speciální dynamická víčka Dynamic Sealing Cap. Flexibilitu a trasovatelnost umožňujií RFID kódy. K ověření funkčnosti CLIA souprav slouží kontrolní sety, které jsou k dispozici ke každé soupravě separátně. 

Prohlédněte si jak soupravy fungují

Prohlédněte si jak soupravy fungují

Test CLIA obsahuje magnetické částice, které umožňují separaci imunokomplexu s vybraným antigenem nebo protilátkou. Chemiluminiscence typu flash je měřena v relativních jednotkách světla (RLU).

 

KleeYa® - chemiluminiscenční analyzátor

KleeYa® - chemiluminiscenční analyzátor

Platforma KleeYa® je plně evropské řešení automatického random access analyzátoru s vysokou citlivostí a s kapacitou až 120 testů za hodinu. KleeYa® obsahuje celou řadu inovativních řešení, která spoluvytváří harmonický a funkční systém pro vaši laboratoř. Disponuje snadno ovladatelným intuitivním softwarem a možností průběžného doplňovaní spotřebního materiálu během provozu. 

Partnerské centrum

Partnerské centrum

Neváhejte navštívit naše partnerské centrum, kde najdete všechny potřebné dokumenty na jednom místě. Všichni zaregistrovaní zákazníci jsou o změnách dokumentů a novinkách průběžně informováni.

Zájímá-li Vás automatizované řešení CLIA, obraťte se na

Nekorancová Zuzana
Nekorancová Zuzana
Product Manager
CLIA