Kariéra
Kariéra

Posouváme hranice diagnostiky. Přidejte se k nám.

Práce ve firmě BioVendor - Laboratorní medicína a.s. je založena na svobodě a zodpovědnosti každého zaměstnance. Poskytujeme lidem prostor, v němž mohou uplatnit své jedinečné schopnosti.

Co se mi na práci v BVLM líbí nejvíce?

Melcher Patrik
Na firmě Biovendor si cením toho, že se mohu seznámit s pokročilými technologiemi a trendy v oboru, což mě neustále posouvá kupředu. Mám příležitost podílet se na projektech s reálným dopadem na zdraví lidí, což mi dává pocit smysluplnosti mé práce. V naší firmě panuje přátelská atmosféra, kde se cení týmová práce a spolupráce. Flexibilita, kterou firma nabízí, mi umožňuje lépe si organizovat svůj čas a sladit práci se svým osobním životem.
Melcher Patrik
Servisní technik
Mgr. Eva Dulavová
Jsem velmi spokojená s prací ve firmě BioVendor, kde nejvíce oceňuji flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova. Vedení firmy je vstřícné a podporující, což výrazně přispívá k celkové spokojenosti a pracovnímu výkonu. Kolegialita a týmový duch ve firmě vytvářejí příjemné pracovní prostředí.
Mgr. Eva Dulavová
Product Manager
Eva Dostalíková
BioVendor je prosperující firma, ve které pracuji už více než 20 let. Nejvíce si cením toho, že mám kolem sebe skvělý tým. Práce na mojí pozici je různorodá a stále mě baví! 😊
Eva Dostalíková
Marketing Assistant, Clinical Chemistry & Hematology
Mgr. Veronika Zejdová
Na práci v BioVendoru se mi líbí především skvělý kolektiv, ve kterém se lidé navzájem podporují, ale také možnost se v rámci firmy nadále profesně rozvíjet.
Mgr. Veronika Zejdová
Marketing Assistant
Ing. Marek Štaud
Pro společnost BioVendor pracuji již řadu let, nejdříve jako zaměstnanec a nyní jako externista. V obou případech byla a je radost spolupracovat s lidmi, kteří tvoří tuto společnost skvělým místem. BioVendor je stabilní a silná společnost která vám dává jistotu a možnost se věnovat své práci naplno.
Ing. Marek Štaud
Externí IT Manager
Ing. Marcela Chmátalová
Možnost dělat svoji práci svobodně a kreativně. Práce v BVLM je hodně o samostatnosti. Žádná korporátní pravidla zde nenajdete.
Ing. Marcela Chmátalová
Key Account Manager

Chcete se o BioVendoru dozvědět více?

Najdeme pro vás ideální pozici

Dejte nám o sobě vědět, rádi vám nabídneme uplatnění, které odpovídá vaší kvalifikaci.
Vyplňte prosím všechna pole označená *