Novinka

Rozšiřujeme nabídku ELISA souprav, které sami vyrábíme!

březen 2024
Do našeho širokého portfolia diagnostických prostředků přidáváme stále nové ELISA soupravy, které jsme vyvinuli a vyrábíme přímo u nás. Celá řada ELISA souprav je validována pro různé typy vzorků a soupravy obsahují kontroly kvality, které umožnují sledovat konzistenci měřených výsledků a minimalizují riziko vzniku chyb.

Co naše ELISA soupravy odlišuje od konkurence je vysoká kvalita a mnohé z nich jsou registrovány CE IVD, což zaručuje vysokou kvalitu produktu a návaznost výsledků měření. To znamená, že naše produkty splňují potřebné nároky na kvalitu a jsou schváleny pro klinické použití.
 

Novinky v našem portfoliu

Jednou z nejžádanějších souprav je Human MxA ELISA, která přináší podstatné zvýšení klinické účinnosti pro rozlišení mezi bakteriálními a virovými infekcemi.

Letošní vlajková loď mezi CE IVD ELISA soupravami je Human Corticosteroid Binding Globulin (CBG) ELISA, která může pomoci s vyhodnocením abnormálně vysokých hladiny kortizolu. Tato informace je zásadní pro diagnózu a léčbu různých endokrinních poruch a stresových stavů.

V celé řadě klinických studií jsou používány naše ELISA soupravy pro monitorování funkce ledvin a diagnostiku jejich onemocnění, mezi které patří Human Cystatin C ELISA, Human Uromodulin ELISA, Human NGAL ELISA a Human Clusterin ELISA.

Prozkoumejte širokou škálu našich produktů, které nabízíme v oblastech jako jsou záněty, diabetologie, plicní onemocnění, nemoci ledvin a mnoho dalších.

Chtěli byste získat více informací o ELISA soupravách? Neváhejte nás kontaktovat.

Brožová Kristýna
Brožová Kristýna
Product Manager

Další aktuality

Událost Ministryně pro vědu, výzkum a inovace navštívila BioVendor!

Ministryně pro vědu, výzkum a inovace navštívila BioVendor!

9. dubna 2024
Paní Helena Langšádlová nás poctila návštěvou, během které jsme měli příležitost strávit příjemné chvíle v obohacující diskuzi o klíčových tématech naší společnosti a možnostech jejího dalšího rozvoje.
Čtěte dále
Událost Nárůst případů černého kašle v České republice

Nárůst případů černého kašle v České republice

duben 2024
Přestože mnozí považují černý kašel za nemoc minulosti, počet nakažených v letošním roce mluví o opaku. Zaznamenáváme rekordní výskyt této choroby. V BioVendoru jsme připraveni.
Čtěte dále
Událost Společnost Podané ruce a GeneXpert: Snazší přístup k léčbě HCV

Společnost Podané ruce a GeneXpert: Snazší přístup k léčbě HCV

duben 2024
V rámci našeho společného úsilí o zlepšení přístupu k léčbě viru hepatitidy C (HCV) u osob, které užívají drogy injekčně, jsme ve spolupráci s klinikou Podané ruce o.p.s. spustili provoz analyzátoru GeneXpert.
Čtěte dále
Událost XVIII. ročník Regionální konference Nejedlého Kladno

XVIII. ročník Regionální konference Nejedlého Kladno

16. dubna 2024
V půlce dubna proběhne již 18. ročník Regionální konference – Nejedlého Kladno a naše divize se tradičně účastní, tentokrát i s přednáškou na téma MxA - marker virové infekce.
Čtěte dále
Událost Aktuální směry v rutinní analýze nukleových kyselin

Aktuální směry v rutinní analýze nukleových kyselin

20. - 21. března 2024
V polovině března se Hotel Zlatá Štika v Pardubicích proměnil v epicentrum vědy a výzkumu. Pojďte se spolu s námi retrospektivně podívat na 18. ročník konference RANK.
Čtěte dále
Událost Týden mozku 2024: Svět neurovědy na dosah ruk

Týden mozku 2024: Svět neurovědy na dosah ruk

11. - 17. března 2024
V rámci globální iniciativy Brain Awareness Week, největší světové kampaně zaměřené na zvyšování veřejného povědomí o významu a přínosech vědeckého bádání v oblasti mozku, se i Česká republika zapojí do celosvětové osvěty.
Čtěte dále
Událost Ve třetím roce svého působení nabízí CLIA 50 testovacích parametrů a IVDR certifikací

Ve třetím roce svého působení nabízí CLIA 50 testovacích parametrů a IVDR certifikací

březen 2024
Projekt CLIA od společnosti BioVendor Group vstupuje do třetího roku svého působení na trhu a úspěšně se zavádí na prestižních pracovištích v České republice i v zahraničí.
Čtěte dále
Událost Jsme vnímáni jako firma s pozitivním jménem a vysokou kvalitou produktů

Jsme vnímáni jako firma s pozitivním jménem a vysokou kvalitou produktů

5. 2. - 8. 2. 2023
První letošní událost ze série Medlab eventů se, jako každoročně, odehrává začátkem února v Dubaji pod názvem Medlab Middle East.
Čtěte dále