Událost

Workshop Aesku na Karásku

11. - 12. černa 2024

Za přímé podpory společnosti Aesku jsme tak uspořádali seminář pro zákazníky z České republiky a Slovenska. V celkovém počtu osmnácti účastníků jsme tak strávili dva dny ve velmi příjemné společnosti Cláudia Pratas, produktové specialistky Aesku, a Francois Topin, zastupujícího společnost Aesku po mnoho let v oblasti obchodních a marketingových aktivit.  

Metody nepřímé imunofluorescence jsou považovány za zlatý standard v autoimunitní diagnostice. Zpracování sklíček i samotný odečet vzorů však přináší určitá úskalí a vyžaduje dlouholetou praxi. Naši zákazníci proto velmi oceňují naši iniciativu pro edukaci a osvěžení znalostí souvisejících s odečtem vzorů, se kterými se pracovníci laboratoří setkávají pouze výjimečně.  

Letošní ročník Aesku IFA semináře jsme věnovali jak teoretickým i praktickým dovednostem v případě typů substrátu typu EMA, ANCA, LKS a Critidia luciliae, tak i ukázce a zpracování diskutovaných typů substrátů na přístroji Helios, který kombinuje zpracování vzorku s automatickou mikroskopií a návrhem vzoru či výsledného titru protilátek u urč. typů substrátů. 

Velmi nás těší zájem potenciálních zákazníků o tento systém a těšíme se, že správně uchopíme příležitosti a převedeme zájem do reálných instalací. Náš demo stroj je připraven kdykoliv vyrazit do terénu a ukázat, jak může automatické zpracování ulehčit a urychlit celý proces.  

Na závěr mi dovolte poděkovat za odborně velmi vysoce vedenou demonstraci systému Veronice Gašparíkové, a v neposlední řadě všem Key Account manažerům za práci v terénu a šíření povědomí o našem řešení. 

 

Měli byste zájem o demo přístroj? Kontaktujte nás:

Brožová Kristýna
Brožová Kristýna
Product Manager

Další aktuality

Událost CLIA workshop ve slovenském duchu

CLIA workshop ve slovenském duchu

20. června 2024

Ke konci června jsme na Karásku uspořádali workshop zaměřený na řešení CLIA. Zúčastnilo se ho 6 klientů z různých koutů Slovenska, od Žiliny, Piešťan až po Prešov. 

Čtěte dále
Událost Spolupráce s univerzitami na industriálních PhD pracích

Spolupráce s univerzitami na industriálních PhD pracích

červen 2024

Program BioVendor Academy zastřešuje spolupráci s českými vysokými školami, což umožňuje studentům propojit jejich disertační, diplomové nebo bakalářské práce s praktickým výzkumem a vývojem v BioVendor Group. 

Čtěte dále
Událost Teambuilding aneb mrkněte, co všechno jsme zažili

Teambuilding aneb mrkněte, co všechno jsme zažili

6. června 2024

Krásné datum 6.6. propojilo kolegy z českých a slovenských divizí naší firmy, aby se již po čtvrté setkali na půdě areálu Šneksport. 

Čtěte dále
Událost Představení novinek na LABOREXPO & PROCESEXPO

Představení novinek na LABOREXPO & PROCESEXPO

5. - 6. června 2024

Veletrh je již za námi. Byly to dva dny plné inovací, objevů a inspirativních setkání! Pojďte se spolu s námi podívat, jak to celé probíhalo. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a udělali z této akce nezapomenutelný zážitek.

Čtěte dále
Událost  Historie a genetika se setkaly na ESHG 2024 v Berlíně

Historie a genetika se setkaly na ESHG 2024 v Berlíně

1. - 2. června 2024

V Berlíně se uskutečnil 57. ročník ESHG, kde byly prezentovány nejnovější výzkumy genomu, technologické inovace a diskutovány etické otázky. Hlavními řečníky byli Svante Pääbo a další nositelé Nobelovy ceny.

Čtěte dále
Událost Workshop o Alzheimerově nemoci opět u nás na Karásku

Workshop o Alzheimerově nemoci opět u nás na Karásku

23. května 2024

Podruhé jsme s nadšením přivítali partnery projektu ADDIT-CE* na workshopu zaměřeném na inovace v diagnostice a léčbě Alzheimerovy nemoci.

Čtěte dále
Událost Jsme hrdí signatáři projektu STEM

Jsme hrdí signatáři projektu STEM

květen 2024

Kraj, město, univerzity a hi-tech firmy budou spolupracovat na popularizaci technického vzdělávání v Jihomoravském kraji. Ambicí společného úsilí je získání většího počtu expertů a expertek v oblasti, která odborníky dlouhodobě potřebuje a poptává.

Čtěte dále
Událost Inovace v oblasti tkáňových kultur

Inovace v oblasti tkáňových kultur

22. května 2024

Pořádali jsme workshop v oblasti tkáňových kultur, který proběhl v pražských prostorách BIOCEV. Celý den se nesl ve znamení zajímavých a obohacujících přednášek.

Čtěte dále