Událost

Teambuilding aneb mrkněte, co všechno jsme zažili

6. června 2024

Společně jsme tak zahájili již 4. ročník Sportovního dne, který považuji za nejvydařenější a také nejpočetnější, sešlo se nás bezmála 300! Děkuji, že jste přišli a užili si s námi pohodový letní den plný sportovních her, turnajů, dobrého jídla a tance. 

Téměř roční příprava akce se vyplatila. Program hladce plynul, počasí nám přálo, soutěžní soupiska se rychle zaplnila. Připravilo se 12 soutěžních disciplín a celkem 6 výher. 

Letošním speciálem byla lekce venkovní jógy, která měla skvělý ohlas. Výborné jídlo, posezení pro nesportovce, zábavný fotokoutek i nenáročné kolektivní hry přispěly k dobré náladě. Večerní mini diskotéku zakončila intenzivní dešťová přeháňka, ale aspoň jsme měli prostor dopít míchané drinky od profi barmana. 

Děkujeme za účast a příští rok opět na viděnou!  


Pár střípků z hledáčku našich zaměstnanců

Další aktuality

Událost BioVendor Group na WHX Labs Dubai 2026

BioVendor Group na WHX Labs Dubai 2026

10. - 13. února 2026

WHX Labs Dubai 2026 (dříve Medlab Middle East) se transformuje v globální platformu pro laboratorní vědu a diagnostiku jako součást World Health Expo (WHX) a my budeme u toho.

Čtěte dále
Událost Chřipka A (H3N2): single-target PCR testy už nestačí

Chřipka A (H3N2): single-target PCR testy už nestačí

17. prosince 2025

Letošní respirační sezóna není jen „další chřipkovou sezónou“. Je rychlejší, komplexnější a diagnosticky zrádnější než ty předchozí.

Čtěte dále
Událost Uromodulin a jeho role v časné detekci poškození ledvin

Uromodulin a jeho role v časné detekci poškození ledvin

15. prosince 2025

Pusťte si záznam odborného webináře o parametru Uromodulin a jeho využití v diagnostice onemocnění ledvin.

Čtěte dále
Událost Oznámení o vánočním a novoročním provozu expedice

Oznámení o vánočním a novoročním provozu expedice

12. prosince 2025

S blížícími se vánočními svátky a koncem roku 2025 bychom vás rádi informovali o úpravách v expedici a provozu logistiky.

Čtěte dále
Událost ADDIT-CE NeuroConnect Meetup nastartoval dialog a nové projekty

ADDIT-CE NeuroConnect Meetup nastartoval dialog a nové projekty

11. prosince 2025

Jak zaujmout za 120 sekund? 20 řečníků, živá energie a inspirace! NeuroConnect spojil odborníky, otevřel dialog a nové možnosti ve výzkumu neurodegenerativních onemocnění. 

Čtěte dále
Událost BioVendor Group na Medica 2025: nová éra pod jednotnou identitou

BioVendor Group na Medica 2025: nová éra pod jednotnou identitou

4. prosince 2025

Na veletrhu MEDICA 2025 v Düsseldorfu představila BioVendor Group jednotnou identitu i klíčové technologie pro moderní diagnostiku – analyzátor KleeYa® a Microblot-Array s automatickým vyhodnocováním. Co to znamená pro efektivitu, kvalitu a partnerství laboratoří?

Čtěte dále
Workshop RIDA® Xplore Alliance – osvědčená technologie v novém designu

RIDA® Xplore Alliance – osvědčená technologie v novém designu

25. listopadu 2025

Rádi bychom vás pozvali na odborný workshop, na kterém vám představíme modernizovanou podobu systému HighPlex Alliance™ – nyní pod novým názvem RIDA® Xplore Alliance.

Čtěte dále
Novinka Igloo Pro a marker MxA – klíč k racionální preskripci antibiotik

Igloo Pro a marker MxA – klíč k racionální preskripci antibiotik

11. listopadu 2025

Jak rychle a spolehlivě rozlišit virovou a bakteriální etiologii hned v ordinaci? Igloo Pro s biomarkerem MxA Vám pomůže rozhodnout o (ne)nasazení ATB během jedné návštěvy – a to s laboratorní jistotou do 15 minut.

Čtěte dále