Novinka

Světový den alergií

V rámci světového dne alergií bychom rádi představili široké spektrum testů, které v rámci společnosti BioVendor LM zastupujeme, pro detekci širokého spektra alergenů, vyvolávajících nepřiměřené alergické reakce v těle pacienta. Naše diagnostické produkty dokáží na různé diagnostické úrovni detekovat alergie na pyly, zvířata i potraviny. Detekujeme multiplexem extrakty i molekulární komponenty, jednotlivě alergeny i alergii na buněčné úrovni.

Přehled o výsledcích senzibilizace na 117 extraktů a 178 molekulárních komponent umožňuje diagnostika multiplexovou metodou Alex od společnosti MADx, a to jak v automatizované podobě pro maximálně 50 vzorků současně analyzátorem MAX 45k nebo po menších sadách ve zpracování poloautomatickou metodou Alex.

Diagnostický kit Alex umí zjistit jak alergeny specifických IgE (sIgE) protilátek, tak celkového IgE (tIgE).

 

Víceoborový analyzátor iSYS od Immunodiagnostic Systems znají naši klienti díky testům pro stanovení markerů kostního metabolismu, hypertenze, růstových hormonů a fertility. Přístroj iSYS lze použít také pro stanovení testů v oblasti autoimunitních onemocnění, tak i infekční serologie. V neposlední řadě jsou to pak také testy pro celkové IgE i specifické IgE ve škále více než 70 dostupných analytů.

 

 

Tam, kde specifické IgE nestačí, mohou laboratoře využít test aktivace bazofilů pro hlubší diagnostiku buněčných alergií společně s Alergeny CAST® od společnosti BÜHLMANN Laboratories.

 

V rámci léčby alergií je prvním krokem správná diagnostika a identifikace alergenů.

Objevte naše řešení a v případě zájmu nás kontaktujte:

Brožová Kristýna
Brožová Kristýna
Product Manager

Další aktuality

Událost Jsme hrdí signatáři projektu STEM

Jsme hrdí signatáři projektu STEM

květen 2024

Kraj, město, univerzity a hi-tech firmy budou spolupracovat na popularizaci technického vzdělávání v Jihomoravském kraji. Ambicí společného úsilí je získání většího počtu expertů a expertek v oblasti, která odborníky dlouhodobě potřebuje a poptává.

Čtěte dále
Novinka fastGEN BCR::ABL1 Cancer kit – cesta k personalizované léčbě leukemie

fastGEN BCR::ABL1 Cancer kit – cesta k personalizované léčbě leukemie

1. května 2024

BioVendor MDx představuje revoluční NGS řešení fastGEN, první komerčně dostupný NGS kit pro detekci fúzního genu BCR::ABL1.

Čtěte dále
Událost Světový den imunologie

Světový den imunologie

29. dubna 2024
Jako každý rok bychom rádi využili příležitosti Světového dne imunologie, abychom poděkovali našim věrným zákazníkům a spolupracovníkům za jejich důvěru v naše imunologické a alergologické produkty.
Čtěte dále
Událost Naše účast na 26. celostátní konferenci DNA diagnostiky

Naše účast na 26. celostátní konferenci DNA diagnostiky

17. - 19. dubna 2024

Na Celostátní konferenci DNA diagnostiky, která se letos konala v brněnském hotelu Passage, jsme hrdě reprezentovali naše žlutobílomodré barvy a představili naše produkty v oblasti molekulární diagnostiky. 

Čtěte dále
Událost Ministryně pro vědu, výzkum a inovace pochválila BioVendor Academy

Ministryně pro vědu, výzkum a inovace pochválila BioVendor Academy

9. dubna 2024
Paní Helena Langšádlová nás poctila návštěvou, během které jsme měli příležitost strávit příjemné chvíle v obohacující diskuzi o klíčových tématech naší společnosti a možnostech jejího dalšího rozvoje.
Čtěte dále
Událost Vítejte na setkání uživatelů technologie ALEX

Vítejte na setkání uživatelů technologie ALEX

11. dubna 2024

Společně se zástupci společnosti MADx jsme v dubnu pořádali historicky první ALEX uživatelský den, zaměřený na multiplexní stanovení specifických IgE, uživatelské zkušenosti a prezentaci plánovaných novinek.

Čtěte dále
Událost Nárůst případů černého kašle v České republice

Nárůst případů černého kašle v České republice

duben 2024
Přestože mnozí považují černý kašel za nemoc minulosti, počet nakažených v letošním roce mluví o opaku. Zaznamenáváme rekordní výskyt této choroby. V BioVendoru jsme připraveni.
Čtěte dále
Událost Společnost Podané ruce a GeneXpert: Snazší přístup k léčbě HCV

Společnost Podané ruce a GeneXpert: Snazší přístup k léčbě HCV

duben 2024
V rámci našeho společného úsilí o zlepšení přístupu k léčbě viru hepatitidy C (HCV) u osob, které užívají drogy injekčně, jsme ve spolupráci s klinikou Podané ruce o.p.s. spustili provoz analyzátoru GeneXpert.
Čtěte dále