Novinka

Světový den alergií

V rámci světového dne alergií bychom rádi představili široké spektrum testů, které v rámci společnosti BioVendor LM zastupujeme, pro detekci širokého spektra alergenů, vyvolávajících nepřiměřené alergické reakce v těle pacienta. Naše diagnostické produkty dokáží na různé diagnostické úrovni detekovat alergie na pyly, zvířata i potraviny. Detekujeme multiplexem extrakty i molekulární komponenty, jednotlivě alergeny i alergii na buněčné úrovni.

Přehled o výsledcích senzibilizace na 117 extraktů a 178 molekulárních komponent umožňuje diagnostika multiplexovou metodou Alex od společnosti MADx, a to jak v automatizované podobě pro maximálně 50 vzorků současně analyzátorem MAX 45k nebo po menších sadách ve zpracování poloautomatickou metodou Alex.

Diagnostický kit Alex umí zjistit jak alergeny specifických IgE (sIgE) protilátek, tak celkového IgE (tIgE).

 

Víceoborový analyzátor iSYS od Immunodiagnostic Systems znají naši klienti díky testům pro stanovení markerů kostního metabolismu, hypertenze, růstových hormonů a fertility. Přístroj iSYS lze použít také pro stanovení testů v oblasti autoimunitních onemocnění, tak i infekční serologie. V neposlední řadě jsou to pak také testy pro celkové IgE i specifické IgE ve škále více než 70 dostupných analytů.

 

 

Tam, kde specifické IgE nestačí, mohou laboratoře využít test aktivace bazofilů pro hlubší diagnostiku buněčných alergií společně s Alergeny CAST® od společnosti BÜHLMANN Laboratories.

 

V rámci léčby alergií je prvním krokem správná diagnostika a identifikace alergenů.

Objevte naše řešení a kontaktujte nás

Brožová Kristýna
Brožová Kristýna
Product Manager

Další aktuality

Novinka BioVendor WS, tentokrát na téma kontrol kvality

BioVendor WS, tentokrát na téma kontrol kvality

září 2023
Odborný workshop na téma externí a interní kontroly kvality navázal na obnovenou tradici seminářů pro odborníky ze všech oborů a koutů diagnostiky. Tentokrát jsme zvolily téma, které provází každou laboratoř a v kterém my, díky výhradnímu zastoupení společnosti Randox v ČR, můžeme poskytnout řešení.
Čtěte dále
Událost  XVI. celostátní sjezd klinické biochemie

XVI. celostátní sjezd klinické biochemie

17. 9. 2023 - 19. 9. 2023
Hradec Králové, město bohaté historie a kultury, nedávno přivítalo stovky odborníků a příznivců klinické biochemie.
Čtěte dále
Událost Prestižní ocenění European Entrepreneurial Region 2024 pro náš region

Prestižní ocenění European Entrepreneurial Region 2024 pro náš region

Naší obchodní, výzkumnou i výrobní činností a podporou projektů patřící do #brnoregion a JIC přispíváme k růstu a úspěchu nejen města Brna, ale celé Jižní Moravy, která je naším domovem už více než 30 let.
Čtěte dále
Událost Festival Prague Pride 2023 - Tradičnější, než si myslíte

Festival Prague Pride 2023 - Tradičnější, než si myslíte

7. 8. 2023 – 13. 8. 2023
Proběhl 13. ročník festivalu lidských práv, největší LGBTQ+ akce roku v České republice. Během jediného týdnu se návštěvníci festivalu mohli zúčastnit více než 180 akcí...
Čtěte dále
Novinka Kratom - volně dostupná droga, kterou umíme snadno odhalit!

Kratom - volně dostupná droga, kterou umíme snadno odhalit!

Psychoaktivní látka, která je svými účinky srovnatelná s opiáty, je v poslední době jednou z nejčastěji jmenovaných. Hlavní problém spočívá mimo jiné v tom, že není na našem trhu nijak regulovaná a lze se k ní velmi snadno dostat.
Čtěte dále
Novinka Představili jsme unikátní parametr MxA na konferenci EuroMedLab 2023

Představili jsme unikátní parametr MxA na konferenci EuroMedLab 2023

Jedna z nejdůležitějších akcí představující nejnovější technologie a inovace v laboratorní diagnostice se koná jednou za dva roky pod záštitou Evropské federace klinické chemie a laboratorní medicíny.
Čtěte dále
Novinka MADx Academy – rozšiřte si obzory v oblasti komponentové diagnostiky alergií

MADx Academy – rozšiřte si obzory v oblasti komponentové diagnostiky alergií

Unikátní online vzdělávací program MADx Academy právě teď otevírá své brány a vy můžete být u toho! Projekt je určený především pro lékaře, kteří chtějí realizovat vyváženou...
Čtěte dále
Událost Imunologický workshop na téma ANA vzory

Imunologický workshop na téma ANA vzory

Červen 2023
BioVendor a produktová skupina imunologie za podpory společnosti Aesku, přivítaly na dvoudenním odborném workshopu 32 laboratorních odborníků z různých koutů ČR a SR.
Čtěte dále