Novinka

Představení novinek na LABOREXPO & PROCESEXPO

5. - 6. června 2024

Připravte se na dva dny plné inovací, objevů a odborných setkání! Veletrh, který se koná na Výstavišti PVA EXPO PRAHA - Letňany, je tady a přináší to nejlepší z oblasti laboratorního a procesního vybavení. Na této prestižní akci se představí nejmodernější technologie a zařízení, které formují budoucnost vědeckého výzkumu a průmyslové analýzy.

Přijďte se za námi inspirovat

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost! Veletrh LABOREXPO se koná pouze jednou za dva roky a nabízí jedinečnou šanci seznámit se s nejnovějšími trendy a technologiemi v oblasti laboratorního vybavení. Navštivte nás na stánku C12 v hale 1, kde vás rádi přivítají Alena Dedíková, Barbora Stará a Petr Štursa z týmu Průmysl & Life Science.

Budeme s vámi diskutovat o nejnovějších produktech a inovativních způsobech, jak rozšířit nebo usnadnit vaše laboratorní procesy. Na našem stánku vám představíme špičkové produkty od renomovaných společností, jako jsou Sartorius, nerbe plus GmbH & Co. KG a Greiner Bio-One International, jejichž jsme hrdým autorizovaným distributorem.

Otevírací doba veletrhu:

  • Středa 5.6.2024, 9–17 hod.
  • Čtvrtek 6.6.2024, 9–17 hod.

Přijďte se inspirovat, získat cenné informace a objevte, jak naše řešení mohou přispět k efektivnějšímu a přesnějšímu výzkumu. 

Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Na stánku C12 v hale 1 vás přivítají

Štursa Petr
Štursa Petr
Product Manager
Sartorius
Dedíková Alena
Dedíková Alena
Specialista zákaznické podpory
Greiner Bio-One, Nerbe
Stará Barbora
Stará Barbora
Product Specialist

Další aktuality

Událost Workshop - Inovace ve výuce mikroskopování

Workshop - Inovace ve výuce mikroskopování

25. dubna 2024

Máte i vy zájem přivést tento workshop na svou univerzitu nebo vzdělávací instituci? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi přijedeme a představíme vám tyto pokročilé technologie přímo u Vás v laboratoři. 

Čtěte dále
Událost Jsme hrdí signatáři projektu STEM

Jsme hrdí signatáři projektu STEM

květen 2024

Kraj, město, univerzity a hi-tech firmy budou spolupracovat na popularizaci technického vzdělávání v Jihomoravském kraji. Ambicí společného úsilí je získání většího počtu expertů a expertek v oblasti, která odborníky dlouhodobě potřebuje a poptává.

Čtěte dále
Událost Inovace v oblasti tkáňových kultur

Inovace v oblasti tkáňových kultur

22. května 2024

Pořádali jsme workshop v oblasti tkáňových kultur, který proběhl v pražských prostorách BIOCEV. Celý den se nesl ve znamení zajímavých a obohacujících přednášek.

Čtěte dále
Novinka fastGEN BCR::ABL1 Cancer kit – cesta k personalizované léčbě leukemie

fastGEN BCR::ABL1 Cancer kit – cesta k personalizované léčbě leukemie

1. května 2024

BioVendor MDx představuje revoluční NGS řešení fastGEN, první komerčně dostupný NGS kit pro detekci fúzního genu BCR::ABL1.

Čtěte dále
Událost Světový den imunologie

Světový den imunologie

29. dubna 2024
Jako každý rok bychom rádi využili příležitosti Světového dne imunologie, abychom poděkovali našim věrným zákazníkům a spolupracovníkům za jejich důvěru v naše imunologické a alergologické produkty.
Čtěte dále
Událost Naše účast na 26. celostátní konferenci DNA diagnostiky

Naše účast na 26. celostátní konferenci DNA diagnostiky

17. - 19. dubna 2024

Na Celostátní konferenci DNA diagnostiky, která se letos konala v brněnském hotelu Passage, jsme hrdě reprezentovali naše žlutobílomodré barvy a představili naše produkty v oblasti molekulární diagnostiky. 

Čtěte dále
Událost Ministryně pro vědu, výzkum a inovace pochválila BioVendor Academy

Ministryně pro vědu, výzkum a inovace pochválila BioVendor Academy

9. dubna 2024
Paní Helena Langšádlová nás poctila návštěvou, během které jsme měli příležitost strávit příjemné chvíle v obohacující diskuzi o klíčových tématech naší společnosti a možnostech jejího dalšího rozvoje.
Čtěte dále
Událost Vítejte na setkání uživatelů technologie ALEX

Vítejte na setkání uživatelů technologie ALEX

11. dubna 2024

Společně se zástupci společnosti MADx jsme v dubnu pořádali historicky první ALEX uživatelský den, zaměřený na multiplexní stanovení specifických IgE, uživatelské zkušenosti a prezentaci plánovaných novinek.

Čtěte dále