Novinka

MADx Academy – rozšiřte si obzory v oblasti komponentové diagnostiky alergií

Unikátní online vzdělávací program MADx Academy právě teď otevírá své brány a vy můžete být u toho! Projekt je určený především pro lékaře, kteří chtějí realizovat vyváženou klinickou interpretaci a nabízet svým pacientům ty nejlepší možnosti individuální terapie a dietních doporučení při testování alergií a potravinových intolerancí.

Ve čtyřech propracovaných modulech, které se zaměřují na markerové alergeny, zdroje alergenů, přesnou metodiku a případové studie, získáte komplexní know how od předních odborníků. 

Po úspěšném ukončení studia dostanete kromě cenných znalostí i certifikát, který můžete sdílet a použít k prokázání svých nově nabytých vědomostí. 

Velkou výhodou online programu je jeho dostupnost 24 hodin denně. Studovat můžete doslova kdykoliv a kdekoliv. 

Jaký je obsah jednotlivých modulů?

MARKEROVÉ ALERGENY

Specifické znalosti markerových alergenů vám umožňují rozlišovat mezi skutečnými senzitivitami a zkříženými reakcemi. Modul vám poskytne komplexní přehled těchto markerových alergenů. V programu si snadno zvolíte vlastní úroveň hloubky informací.

ZDROJE ALERGENŮ

Zdroj alergenů může produkovat více alergenních proteinů, které mohou vyvolat různě vysoké hladiny IgE protilátek u senzibilizovaného jedince. V tomto modulu zjistíte více o zdrojích alergenů a jejich klinickém významu.

 

 

PŘESNÁ METODIKA

Tento modul vám představí principy a metody komponentové diagnostiky a její přínos pro vaši každodenní práci. Zjistěte, jak se můžete spolehnout na certifikované špičkové vědecké poznatky, které pomohou zvýšit úroveň vaší klinické práce.

 

PŘÍPADOVÉ STUDIE

Skutečné případové studie zahrnují diagnostické vyšetření. V tomto modulu využijte relevantní klinické případy a aplikujte své znalosti v každodenní praxi s pacienty a jejich senzibilizačními profily.


 

MADx Academy je určena pro uživatele diagnostického systému Alex od společnosti MADx. 

Nejste ještě naším zákazníkem? 

Můžete se jím snadno stát! 

Kontaktuje níže uvedenou produktovou manažerku a připojte se k nám i k MADx Academy.

 

Pro přihlášení do této jedinečné platformy kontaktujte produktovou manažerku:

Brožová Kristýna
Brožová Kristýna
Product Manager

Další aktuality

Novinka fastGEN BCR::ABL1 Cancer kit – cesta k personalizované léčbě leukemie

fastGEN BCR::ABL1 Cancer kit – cesta k personalizované léčbě leukemie

1. května 2024

BioVendor MDx představuje revoluční NGS řešení fastGEN, první komerčně dostupný NGS kit pro detekci fúzního genu BCR::ABL1.

Čtěte dále
Událost Světový den imunologie

Světový den imunologie

29. dubna 2024
Jako každý rok bychom rádi využili příležitosti Světového dne imunologie, abychom poděkovali našim věrným zákazníkům a spolupracovníkům za jejich důvěru v naše imunologické a alergologické produkty.
Čtěte dále
Událost Naše účast na 26. celostátní konferenci DNA diagnostiky

Naše účast na 26. celostátní konferenci DNA diagnostiky

17. - 19. dubna 2024

Na Celostátní konferenci DNA diagnostiky, která se letos konala v brněnském hotelu Passage, jsme hrdě reprezentovali naše žlutobílomodré barvy a představili naše produkty v oblasti molekulární diagnostiky. 

Čtěte dále
Událost Ministryně pro vědu, výzkum a inovace pochválila BioVendor Academy

Ministryně pro vědu, výzkum a inovace pochválila BioVendor Academy

9. dubna 2024
Paní Helena Langšádlová nás poctila návštěvou, během které jsme měli příležitost strávit příjemné chvíle v obohacující diskuzi o klíčových tématech naší společnosti a možnostech jejího dalšího rozvoje.
Čtěte dále
Událost Vítejte na setkání uživatelů technologie ALEX

Vítejte na setkání uživatelů technologie ALEX

11. dubna 2024

Společně se zástupci společnosti MADx jsme v dubnu pořádali historicky první ALEX uživatelský den, zaměřený na multiplexní stanovení specifických IgE, uživatelské zkušenosti a prezentaci plánovaných novinek.

Čtěte dále
Událost Nárůst případů černého kašle v České republice

Nárůst případů černého kašle v České republice

duben 2024
Přestože mnozí považují černý kašel za nemoc minulosti, počet nakažených v letošním roce mluví o opaku. Zaznamenáváme rekordní výskyt této choroby. V BioVendoru jsme připraveni.
Čtěte dále
Událost Společnost Podané ruce a GeneXpert: Snazší přístup k léčbě HCV

Společnost Podané ruce a GeneXpert: Snazší přístup k léčbě HCV

duben 2024
V rámci našeho společného úsilí o zlepšení přístupu k léčbě viru hepatitidy C (HCV) u osob, které užívají drogy injekčně, jsme ve spolupráci s klinikou Podané ruce o.p.s. spustili provoz analyzátoru GeneXpert.
Čtěte dále
Událost XVIII. ročník Regionální konference Nejedlého Kladno

XVIII. ročník Regionální konference Nejedlého Kladno

16. dubna 2024
V půlce dubna proběhne již 18. ročník Regionální konference – Nejedlého Kladno a naše divize se tradičně účastní, tentokrát i s přednáškou na téma MxA - marker virové infekce.
Čtěte dále