Událost

Imunologický workshop na téma ANA vzory

Červen 2023
BioVendor a produktová skupina imunologie za podpory společnosti Aesku Group, přivítaly na dvoudenním odborném workshopu 32 laboratorních odborníků z různých koutů České a Slovenské republiky.

Letos se vracíme k tradici našich odborných seminářů. Po dubnovém koagulačním a hematologickém semináři přišla na řadu imunologie.

Prostory našeho přednáškového sálu a showroomu hostily řadu imunologických laboratorních odborníků z různých koutů České a Slovenské republiky.

Dvoudenní program nabízel jak témata k rozpoznávání základních ANA vzorů, tak pokročilé přednášky a praktické zkušenosti u mikroskopů s pokročilým rozeznáváním a vyhodnocováním.

Každý zúčastněný měl možnost si sám na vlastní kůži u mikroskopu vyzkoušet rozpoznání a vyhodnocování různých ANA vzorů.


Po odborné i organizační stránce se WS setkal s velkým úspěchem a to nejen díky přednáškám a vedení praktické části od školitelů ze společnosti Aesku Group Trischna Martins a François Topin , ale i díky produktové i aplikační podpoře našeho produktově - obchodního týmu a příjemné komorní atmosféře akce.

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se u našich následujících originálních WS i při spolupráci v laboratořích.

Produktovou řadu reagencií pro nepřímou fluorescenci najdete na našem webu zde: Nepřímá fluorescence, a analyzátory potřebné k jí automatizaci zde: Analyzátory pro zpracování IFA sklíček

BROŽURA  

Další aktuality

Událost Medlab Middle East 2024

Medlab Middle East 2024

5. 2. - 8. 2. 2023
Připojte se k nám na výstavě Medlab během druhého únorového týdne, kde tým BioVendor Group na stánku Z5.E29 představí nejnovější inovace v oblasti imunodiagnostiky a molekulární diagnostiky.
Čtěte dále
Událost Velvet Innovation Conference 2023: Co nás čeká v blízké a daleké budoucnosti?

Velvet Innovation Conference 2023: Co nás čeká v blízké a daleké budoucnosti?

15. 11. 2023
I letos jsme se zúčastnili Velvet Innovation Conference 2023, dnes již tradiční události našeho regionu pořádané Jihomoravským inovačním centrem, jehož jsme dlouhodobě hrdým partnerem.
Čtěte dále
Událost Medica 2023: Čtyřdenní maraton nezapomenutelných setkání

Medica 2023: Čtyřdenní maraton nezapomenutelných setkání

13. 11. 2023 - 16. 11. 2023
Po roce jsme se opět sešli v Düsseldorfu pod vlajkou BioVendor Group, aby jsme se zúčastnili jedné z největších událostí v oblasti laboratorní medicíny. Letošní ročník Medica 2023 byl výjimečný zejména díky silnému zájmu zahraničních návštěvníků.
Čtěte dále
Událost Uspořádali jsme odborný seminář na téma zpracování a analýzy dat NGS

Uspořádali jsme odborný seminář na téma zpracování a analýzy dat NGS

7. 11. 2023
Zatímco se tyto dny všichni intenzivně soustředíme na veletrh Medica, v Brně se dějí také zajímavé věci! Uspořádali jsme odborný seminář na téma zpracování a analýza dat NGS.
Čtěte dále
Událost Účast divize Life Science na nadcházejících konferencích

Účast divize Life Science na nadcházejících konferencích

listopad 2023
V listopadu je divize Life Science čilá a plánuje účast na řadě významných konferencí. V tomto článku vám představíme, které jsme pro tento měsíc vybrali a kterých se chystáme aktivně zúčastnit.
Čtěte dále
Událost EHRA Zpráva o bariérách ve vstupu do adiktologických zařízení pro uprchlíky z Ukrajiny

EHRA Zpráva o bariérách ve vstupu do adiktologických zařízení pro uprchlíky z Ukrajiny

Spolupráce divize molekulární biologie BioVendor LM se spol. Sananim pomáhá na různých úrovních adiktologické péče.
Čtěte dále
Událost BioVendor WS, tentokrát na téma kontrol kvality

BioVendor WS, tentokrát na téma kontrol kvality

září 2023
Odborný workshop na téma externí a interní kontroly kvality navázal na obnovenou tradici seminářů pro odborníky ze všech oborů a koutů diagnostiky. Tentokrát jsme zvolily téma, které provází každou laboratoř a v kterém my, díky výhradnímu zastoupení společnosti Randox v ČR, můžeme poskytnout řešení.
Čtěte dále
Událost  XVI. celostátní sjezd klinické biochemie

XVI. celostátní sjezd klinické biochemie

17. 9. 2023 - 19. 9. 2023
Hradec Králové, město bohaté historie a kultury, nedávno přivítalo stovky odborníků a příznivců klinické biochemie.
Čtěte dále