Událost

Imunologický workshop na téma ANA vzory

Červen 2023
BioVendor a produktová skupina imunologie za podpory společnosti Aesku Group, přivítaly na dvoudenním odborném workshopu 32 laboratorních odborníků z různých koutů České a Slovenské republiky.

Letos se vracíme k tradici našich odborných seminářů. Po dubnovém koagulačním a hematologickém semináři přišla na řadu imunologie.

Prostory našeho přednáškového sálu a showroomu hostily řadu imunologických laboratorních odborníků z různých koutů České a Slovenské republiky.

Dvoudenní program nabízel jak témata k rozpoznávání základních ANA vzorů, tak pokročilé přednášky a praktické zkušenosti u mikroskopů s pokročilým rozeznáváním a vyhodnocováním.

Každý zúčastněný měl možnost si sám na vlastní kůži u mikroskopu vyzkoušet rozpoznání a vyhodnocování různých ANA vzorů.


Po odborné i organizační stránce se WS setkal s velkým úspěchem a to nejen díky přednáškám a vedení praktické části od školitelů ze společnosti Aesku Group Trischna Martins a François Topin , ale i díky produktové i aplikační podpoře našeho produktově - obchodního týmu a příjemné komorní atmosféře akce.

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se u našich následujících originálních WS i při spolupráci v laboratořích.

Produktovou řadu reagencií pro nepřímou fluorescenci najdete na našem webu zde: Nepřímá fluorescence, a analyzátory potřebné k jí automatizaci zde: Analyzátory pro zpracování IFA sklíček

BROŽURA  

Další aktuality

Událost Spolupráce s univerzitami na industriálních PhD pracích

Spolupráce s univerzitami na industriálních PhD pracích

červen 2024

Program BioVendor Academy zastřešuje spolupráci s českými vysokými školami, což umožňuje studentům propojit jejich disertační, diplomové nebo bakalářské práce s praktickým výzkumem a vývojem v BioVendor Group. 

Čtěte dále
Událost Představení novinek na LABOREXPO & PROCESEXPO

Představení novinek na LABOREXPO & PROCESEXPO

5. - 6. června 2024

Veletrh je již za námi. Byly to dva dny plné inovací, objevů a inspirativních setkání! Pojďte se spolu s námi podívat, jak to celé probíhalo. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a udělali z této akce nezapomenutelný zážitek.

Čtěte dále
Událost Workshop o Alzheimerově nemoci opět u nás na Karásku

Workshop o Alzheimerově nemoci opět u nás na Karásku

23. května 2024

Podruhé jsme s nadšením přivítali partnery projektu ADDIT-CE* na workshopu zaměřeném na inovace v diagnostice a léčbě Alzheimerovy nemoci.

Čtěte dále
Událost Jsme hrdí signatáři projektu STEM

Jsme hrdí signatáři projektu STEM

květen 2024

Kraj, město, univerzity a hi-tech firmy budou spolupracovat na popularizaci technického vzdělávání v Jihomoravském kraji. Ambicí společného úsilí je získání většího počtu expertů a expertek v oblasti, která odborníky dlouhodobě potřebuje a poptává.

Čtěte dále
Událost Inovace v oblasti tkáňových kultur

Inovace v oblasti tkáňových kultur

22. května 2024

Pořádali jsme workshop v oblasti tkáňových kultur, který proběhl v pražských prostorách BIOCEV. Celý den se nesl ve znamení zajímavých a obohacujících přednášek.

Čtěte dále
Novinka fastGEN BCR::ABL1 Cancer kit – cesta k personalizované léčbě leukemie

fastGEN BCR::ABL1 Cancer kit – cesta k personalizované léčbě leukemie

1. května 2024

BioVendor MDx představuje revoluční NGS řešení fastGEN, první komerčně dostupný NGS kit pro detekci fúzního genu BCR::ABL1.

Čtěte dále
Událost Světový den imunologie

Světový den imunologie

29. dubna 2024
Jako každý rok bychom rádi využili příležitosti Světového dne imunologie, abychom poděkovali našim věrným zákazníkům a spolupracovníkům za jejich důvěru v naše imunologické a alergologické produkty.
Čtěte dále
Událost Workshop - Inovace ve výuce mikroskopování

Workshop - Inovace ve výuce mikroskopování

25. dubna 2024

Máte i vy zájem přivést tento workshop na svou univerzitu nebo vzdělávací instituci? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi přijedeme a představíme vám tyto pokročilé technologie přímo u Vás v laboratoři. 

Čtěte dále