Událost

Imunologický workshop na téma ANA vzory

Červen 2023
BioVendor a produktová skupina imunologie za podpory společnosti Aesku Group, přivítaly na dvoudenním odborném workshopu 32 laboratorních odborníků z různých koutů České a Slovenské republiky.

Letos se vracíme k tradici našich odborných seminářů. Po dubnovém koagulačním a hematologickém semináři přišla na řadu imunologie.

Prostory našeho přednáškového sálu a showroomu hostily řadu imunologických laboratorních odborníků z různých koutů České a Slovenské republiky.

Dvoudenní program nabízel jak témata k rozpoznávání základních ANA vzorů, tak pokročilé přednášky a praktické zkušenosti u mikroskopů s pokročilým rozeznáváním a vyhodnocováním.

Každý zúčastněný měl možnost si sám na vlastní kůži u mikroskopu vyzkoušet rozpoznání a vyhodnocování různých ANA vzorů.


Po odborné i organizační stránce se WS setkal s velkým úspěchem a to nejen díky přednáškám a vedení praktické části od školitelů ze společnosti Aesku Group Trischna Martins a François Topin , ale i díky produktové i aplikační podpoře našeho produktově - obchodního týmu a příjemné komorní atmosféře akce.

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se u našich následujících originálních WS i při spolupráci v laboratořích.

Produktovou řadu reagencií pro nepřímou fluorescenci najdete na našem webu zde: Nepřímá fluorescence, a analyzátory potřebné k jí automatizaci zde: Analyzátory pro zpracování IFA sklíček

BROŽURA  

Další aktuality

Novinka BioVendor WS, tentokrát na téma kontrol kvality

BioVendor WS, tentokrát na téma kontrol kvality

září 2023
Odborný workshop na téma externí a interní kontroly kvality navázal na obnovenou tradici seminářů pro odborníky ze všech oborů a koutů diagnostiky. Tentokrát jsme zvolily téma, které provází každou laboratoř a v kterém my, díky výhradnímu zastoupení společnosti Randox v ČR, můžeme poskytnout řešení.
Čtěte dále
Událost  XVI. celostátní sjezd klinické biochemie

XVI. celostátní sjezd klinické biochemie

17. 9. 2023 - 19. 9. 2023
Hradec Králové, město bohaté historie a kultury, nedávno přivítalo stovky odborníků a příznivců klinické biochemie.
Čtěte dále
Událost Prestižní ocenění European Entrepreneurial Region 2024 pro náš region

Prestižní ocenění European Entrepreneurial Region 2024 pro náš region

Naší obchodní, výzkumnou i výrobní činností a podporou projektů patřící do #brnoregion a JIC přispíváme k růstu a úspěchu nejen města Brna, ale celé Jižní Moravy, která je naším domovem už více než 30 let.
Čtěte dále
Událost Festival Prague Pride 2023 - Tradičnější, než si myslíte

Festival Prague Pride 2023 - Tradičnější, než si myslíte

7. 8. 2023 – 13. 8. 2023
Proběhl 13. ročník festivalu lidských práv, největší LGBTQ+ akce roku v České republice. Během jediného týdnu se návštěvníci festivalu mohli zúčastnit více než 180 akcí...
Čtěte dále
Novinka Kratom - volně dostupná droga, kterou umíme snadno odhalit!

Kratom - volně dostupná droga, kterou umíme snadno odhalit!

Psychoaktivní látka, která je svými účinky srovnatelná s opiáty, je v poslední době jednou z nejčastěji jmenovaných. Hlavní problém spočívá mimo jiné v tom, že není na našem trhu nijak regulovaná a lze se k ní velmi snadno dostat.
Čtěte dále
Novinka Představili jsme unikátní parametr MxA na konferenci EuroMedLab 2023

Představili jsme unikátní parametr MxA na konferenci EuroMedLab 2023

Jedna z nejdůležitějších akcí představující nejnovější technologie a inovace v laboratorní diagnostice se koná jednou za dva roky pod záštitou Evropské federace klinické chemie a laboratorní medicíny.
Čtěte dále
Novinka MADx Academy – rozšiřte si obzory v oblasti komponentové diagnostiky alergií

MADx Academy – rozšiřte si obzory v oblasti komponentové diagnostiky alergií

Unikátní online vzdělávací program MADx Academy právě teď otevírá své brány a vy můžete být u toho! Projekt je určený především pro lékaře, kteří chtějí realizovat vyváženou...
Čtěte dále
Novinka Světový den alergií

Světový den alergií

Alergie pro nás nejsou žádnou novinkou a v rámci diagnostiky víme, kam v našem širokém portfóliu sáhnout.
Čtěte dále