Událost

Ve třetím roce svého působení nabízí CLIA 50 testovacích parametrů a IVDR certifikací

březen 2024
V tomto roce si připomeneme třetí výročí působení našeho klíčového projektu CLIA na trhu. Dosud jsme pro platformu KleeYa® vyvinuli 50 parametrů, které rozšiřují testovací možnosti našich zákazníků v rámci různých diagnostických panelů.

Řešení s evropskými kořeny pro zákazníky na celém světě

Jsme pyšní na to, že jsme byli schopni zavést tento komplexní projekt, vyvinutý ve spolupráci s předními evropskými biotechnologickými společnostmi, na trhy po celém světě a poskytnout naše řešení zákazníkům globálně.

Platforma KleeYa® si získala řadu spokojených uživatelů na prestižních pracovištích, včetně těch v Alergologické a imunologické laboratoři IFCOR.

Instalace přístroje KleeYa® v naší laboratoři firmou TestLine Clinical Diagnostic s.r.o. proběhla v květnu 2023 velice rychle a komfortně, včetně zaškolení obsluhujícího personálu. Komunikace s firmou probíhala vždy na vysoké úrovni. Práce na analyzátoru je uživatelsky velmi příjemná a velkým přínosem je i rychlost provedení vyšetření, což oceňují především naši lékaři.“, komentuje spolupráci Mgr. Iveta Zapletalová, odborná vedoucí laboratoře.  

A co říkají o CLIA řešení na dalších prestižních pracovištích?

Nepřetržitý vývoj nových parametrů CLIA

V rámci projektu CLIA se zavazujeme k neustálému rozšiřování našeho portfolia s jasným cílem: poskytnout našim zákazníkům co nejkomplexnější řešení, která nabízejí rozšířené testovací možnosti, plnou automatizaci a personalizaci, a to jak pro malé, tak pro velké laboratoře.

V souladu s touto vizí budeme v nadcházejících měsících uvádět na trh další sady CLIA, které jsou v současné době v procesu registrace podle IVDR. 

Na platformě KleeYa® se tak můžeme těšit na:

- CLIA Tetanus Toxoid IgG

CLIA  Mycoplasma IgA, IgG a IgM

CLIA HSV 1+2  IgG a IgM

CLIA VZV IgA, IgG a IgM

Ve vývojové fázi se nacházejí sady z oblasti imunologie, endokrinologie a onkologie.

A jaké jsou další plány? Dozvíte se v přehledné mapě parametrů CLIA.

Záruka kvality nově i dle IVDR

Certifikace podle IVDR představuje pro výrobce diagnostických souprav komplexní výzvu, jak stanovuje nová evropská legislativa. I my jsme vyvinuli značné úsilí, aby byla splněna pravidla nařízení IVDR, a v uplynulém roce jsme provedli nezbytné úpravy, abychom našim zákazníkům zajistili neustálé dodávky kvalitních produktů.

Protože kvalita je pro nás prioritou, každá nová CLIA sada prochází před uvedením na trh pečlivou přípravou technické dokumentace a certifikací dle IVDR, což zahrnuje několikaměsíční proces.

Kvalita produktu je odrazem kvality celého týmu a zázemí

CLIA řešení je výsledkem dlouholeté úzké spolupráce společností skupiny BioVendor Group – společností TestLine, DiaSource a BioVendor R&D a našich partnerů Stratec a Diatron, kteří jsou výrobci automatizované platformy KleeYa®.

Celý tým BioVendor Group, který stojí za vývojem, výrobou, kontrolou kvality a aplikačně-servisními službami CLIA, dnes čítá více než 100 zaměstnanců, kteří spolupracují v zázemí třech vývojových a výrobních pracovišť vybavených vysoce moderními technologiemi s cílem maximalizace efektivity našich aktivit.  

 

 

Závěrem se patří poděkovat

Všem kolegyním a kolegům, kteří se na projektu CLIA za uplynulé roky podílejí od vývoje po aplikačně-servisní podporu, patří veliký dík. Dosavadní úspěchy nepochybně stojí na jejich vynaloženém úsilí, vytrvalosti a profesionalitě.  

V neposlední řadě bychom také rádi poděkovali našim stávajícím uživatelům za zpětnou vazbu a podněty, které jsou pro další rozvoj a vylepšení CLIA řešení velice cenné.  

Kontaktujte nás

Kvalitu naší spolupráce zakládáme na našem osobním přístupu a rádi osobně odprezentujeme naše CLIA řešení i pro Vaše pracoviště. Pro zájemce nabízíme také možnost vyzkoušet si měření s vlastními referenčními vzorky a prověření návaznosti aktuálně využívaných metod.

V případě zájmu o prezentaci řešení nebo konzultaci nás neváhejte kontaktovat:

Nekorancová Zuzana
Nekorancová Zuzana
Product Manager
CLIA

Další aktuality

Událost Ministryně pro vědu, výzkum a inovace navštívila BioVendor!

Ministryně pro vědu, výzkum a inovace navštívila BioVendor!

9. dubna 2024
Paní Helena Langšádlová nás poctila návštěvou, během které jsme měli příležitost strávit příjemné chvíle v obohacující diskuzi o klíčových tématech naší společnosti a možnostech jejího dalšího rozvoje.
Čtěte dále
Událost Nárůst případů černého kašle v České republice

Nárůst případů černého kašle v České republice

duben 2024
Přestože mnozí považují černý kašel za nemoc minulosti, počet nakažených v letošním roce mluví o opaku. Zaznamenáváme rekordní výskyt této choroby. V BioVendoru jsme připraveni.
Čtěte dále
Událost Společnost Podané ruce a GeneXpert: Snazší přístup k léčbě HCV

Společnost Podané ruce a GeneXpert: Snazší přístup k léčbě HCV

duben 2024
V rámci našeho společného úsilí o zlepšení přístupu k léčbě viru hepatitidy C (HCV) u osob, které užívají drogy injekčně, jsme ve spolupráci s klinikou Podané ruce o.p.s. spustili provoz analyzátoru GeneXpert.
Čtěte dále
Událost XVIII. ročník Regionální konference Nejedlého Kladno

XVIII. ročník Regionální konference Nejedlého Kladno

16. dubna 2024
V půlce dubna proběhne již 18. ročník Regionální konference – Nejedlého Kladno a naše divize se tradičně účastní, tentokrát i s přednáškou na téma MxA - marker virové infekce.
Čtěte dále
Událost Aktuální směry v rutinní analýze nukleových kyselin

Aktuální směry v rutinní analýze nukleových kyselin

20. - 21. března 2024
V polovině března se Hotel Zlatá Štika v Pardubicích proměnil v epicentrum vědy a výzkumu. Pojďte se spolu s námi retrospektivně podívat na 18. ročník konference RANK.
Čtěte dále
Událost Týden mozku 2024: Svět neurovědy na dosah ruk

Týden mozku 2024: Svět neurovědy na dosah ruk

11. - 17. března 2024
V rámci globální iniciativy Brain Awareness Week, největší světové kampaně zaměřené na zvyšování veřejného povědomí o významu a přínosech vědeckého bádání v oblasti mozku, se i Česká republika zapojí do celosvětové osvěty.
Čtěte dále
Novinka Rozšiřujeme nabídku ELISA souprav, které sami vyrábíme!

Rozšiřujeme nabídku ELISA souprav, které sami vyrábíme!

březen 2024
Celá řada ELISA souprav je validována pro různé typy vzorků a soupravy obsahují kontroly kvality, které umožnují sledovat konzistenci měřených výsledků a minimalizují riziko vzniku chyb.
Čtěte dále
Událost Jsme vnímáni jako firma s pozitivním jménem a vysokou kvalitou produktů

Jsme vnímáni jako firma s pozitivním jménem a vysokou kvalitou produktů

5. 2. - 8. 2. 2023
První letošní událost ze série Medlab eventů se, jako každoročně, odehrává začátkem února v Dubaji pod názvem Medlab Middle East.
Čtěte dále