Událost

Odborné semináře Koagulace a hematologie

Duben 2023
V minulých dnech se uskutečnily v Brně a Praze odborné semináře na téma koagulace a hematologie s představením nových analyzátorů společnosti Diagon zastupované v ČR a SR  BioVendorem LM.

V minulých dnech se uskutečnily v Brně a Praze odborné semináře na téma koagulace a hematologie s představením nových analyzátorů společnosti Diagon zastupované v ČR a SR  BioVendorem LM.

Témata přednášek se zabývala preanalytickými aspekty koagulačních vyšetření, významem externí kontroly kvality pro hematologické laboratoře, zkušenostmi s monitorací přímých inhibitorů koagulace (DOAC) a mezioborovým pohledem na heparinem indukovanou trombocytopenii.

Brněnský seminář navíc přinesl několik zajímavých kazuistik u dětských pacientů.

Rádi bychom poděkovali všem zúčastněným i přednášejícím, jejichž přednášky a diskuse byly velmi zajímavé, odborné a přinesly mnoho nových informací a poznatků pro všechny účastníky.

Na obou seminářích byli přítomni odborníci, kteří se zajímají o nejnovější trendy v oblasti koagulace a hematologie.

Děkujeme všem skvělým přednášejícím RNDr. Renata Arvaiová, RNDr. Magda Popelová, Ph.D

MUDr. Michaela Černá, Mgr. Magdaléna Jelínková RNDr.,  Ingrid Hrachovinová, Mgr. Ivana Malíková, Ing. Martina Kavanová

 

Součástí seminářů byla navíc praktická ukázka strojů od spol. DIAGON Kft., které umožnily účastníkům přímo se seznámit s novými analyzátory a diskutovat o nejlepších metodách pro koagulační vyšetření s naším odbornou konzultantkou RNDr. Renatou Arvaiovou a aplikačními specialisty Jana Flášarová a Michal Kysel.

Děkujeme všem účastníkům a těšíme se na další spolupráci nejen v oblasti koagulace a hematologie.

Další aktuality

Událost Spolupráce s univerzitami na industriálních PhD pracích

Spolupráce s univerzitami na industriálních PhD pracích

červen 2024

Program BioVendor Academy zastřešuje spolupráci s českými vysokými školami, což umožňuje studentům propojit jejich disertační, diplomové nebo bakalářské práce s praktickým výzkumem a vývojem v BioVendor Group. 

Čtěte dále
Událost Představení novinek na LABOREXPO & PROCESEXPO

Představení novinek na LABOREXPO & PROCESEXPO

5. - 6. června 2024

Veletrh je již za námi. Byly to dva dny plné inovací, objevů a inspirativních setkání! Pojďte se spolu s námi podívat, jak to celé probíhalo. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a udělali z této akce nezapomenutelný zážitek.

Čtěte dále
Událost Workshop - Inovace ve výuce mikroskopování

Workshop - Inovace ve výuce mikroskopování

25. dubna 2024

Máte i vy zájem přivést tento workshop na svou univerzitu nebo vzdělávací instituci? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi přijedeme a představíme vám tyto pokročilé technologie přímo u Vás v laboratoři. 

Čtěte dále
Událost Jsme hrdí signatáři projektu STEM

Jsme hrdí signatáři projektu STEM

květen 2024

Kraj, město, univerzity a hi-tech firmy budou spolupracovat na popularizaci technického vzdělávání v Jihomoravském kraji. Ambicí společného úsilí je získání většího počtu expertů a expertek v oblasti, která odborníky dlouhodobě potřebuje a poptává.

Čtěte dále
Událost Inovace v oblasti tkáňových kultur

Inovace v oblasti tkáňových kultur

22. května 2024

Pořádali jsme workshop v oblasti tkáňových kultur, který proběhl v pražských prostorách BIOCEV. Celý den se nesl ve znamení zajímavých a obohacujících přednášek.

Čtěte dále
Novinka fastGEN BCR::ABL1 Cancer kit – cesta k personalizované léčbě leukemie

fastGEN BCR::ABL1 Cancer kit – cesta k personalizované léčbě leukemie

1. května 2024

BioVendor MDx představuje revoluční NGS řešení fastGEN, první komerčně dostupný NGS kit pro detekci fúzního genu BCR::ABL1.

Čtěte dále
Událost Světový den imunologie

Světový den imunologie

29. dubna 2024
Jako každý rok bychom rádi využili příležitosti Světového dne imunologie, abychom poděkovali našim věrným zákazníkům a spolupracovníkům za jejich důvěru v naše imunologické a alergologické produkty.
Čtěte dále
Událost Naše účast na 26. celostátní konferenci DNA diagnostiky

Naše účast na 26. celostátní konferenci DNA diagnostiky

17. - 19. dubna 2024

Na Celostátní konferenci DNA diagnostiky, která se letos konala v brněnském hotelu Passage, jsme hrdě reprezentovali naše žlutobílomodré barvy a představili naše produkty v oblasti molekulární diagnostiky. 

Čtěte dále