Událost

Medica 2023: Čtyřdenní maraton nezapomenutelných setkání

13. 11. 2023 - 16. 11. 2023
Tento rok byl pro nás skutečným milníkem - výstaviště v Düsseldorfu přivítalo rekordních 83 000 zdravotnických pracovníků ze 166 zemí. Spolu s 5 372 dalšími vystavujícími firmami jsme měli možnost prezentovat naše nejnovější inovace a produkty.

Jak se nám povedlo upoutat pozornost v rámci tak široké konkurence a proměnit obrovský výstavní prostor v příjemné místo pro přátelská setkání?

Pevně věříme, že dobře! Veletrh Medica 2023 byl pro nás sice náročný, ale zároveň plný vzrušení, inspirace a nezapomenutelných momentů. Velké poděkování patří všem, kdo si udělali čas a navštívili náš stánek. Pro ty, kteří se letos nemohli zúčastnit, máme připravené video, jež skvěle vystihuje příjemnou atmosféru našeho veletrhu. Prohlédněte si Medica očima našeho týmu a zažijte s námi atmosféru tohoto ročníku.

Na shledanou zase za rok, 11. – 14. listopadu 2024 v Düsseldorfu!

Kdo nás reprezentoval na největší oborové události roku?

Dulavová Eva
Dulavová Eva
Product Manager
Tóthová Iveta
Tóthová Iveta
Product & Scientific Manager
Brychtová Jana
Brychtová Jana
Product Manager
Microbiology
Brožová Kristýna
Brožová Kristýna
Product Manager

Další aktuality

Událost Spolupráce s univerzitami na industriálních PhD pracích

Spolupráce s univerzitami na industriálních PhD pracích

červen 2024

Program BioVendor Academy zastřešuje spolupráci s českými vysokými školami, což umožňuje studentům propojit jejich disertační, diplomové nebo bakalářské práce s praktickým výzkumem a vývojem v BioVendor Group. 

Čtěte dále
Událost Představení novinek na LABOREXPO & PROCESEXPO

Představení novinek na LABOREXPO & PROCESEXPO

5. - 6. června 2024

Veletrh je již za námi. Byly to dva dny plné inovací, objevů a inspirativních setkání! Pojďte se spolu s námi podívat, jak to celé probíhalo. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a udělali z této akce nezapomenutelný zážitek.

Čtěte dále
Událost Workshop - Inovace ve výuce mikroskopování

Workshop - Inovace ve výuce mikroskopování

25. dubna 2024

Máte i vy zájem přivést tento workshop na svou univerzitu nebo vzdělávací instituci? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi přijedeme a představíme vám tyto pokročilé technologie přímo u Vás v laboratoři. 

Čtěte dále
Událost Jsme hrdí signatáři projektu STEM

Jsme hrdí signatáři projektu STEM

květen 2024

Kraj, město, univerzity a hi-tech firmy budou spolupracovat na popularizaci technického vzdělávání v Jihomoravském kraji. Ambicí společného úsilí je získání většího počtu expertů a expertek v oblasti, která odborníky dlouhodobě potřebuje a poptává.

Čtěte dále
Událost Inovace v oblasti tkáňových kultur

Inovace v oblasti tkáňových kultur

22. května 2024

Pořádali jsme workshop v oblasti tkáňových kultur, který proběhl v pražských prostorách BIOCEV. Celý den se nesl ve znamení zajímavých a obohacujících přednášek.

Čtěte dále
Novinka fastGEN BCR::ABL1 Cancer kit – cesta k personalizované léčbě leukemie

fastGEN BCR::ABL1 Cancer kit – cesta k personalizované léčbě leukemie

1. května 2024

BioVendor MDx představuje revoluční NGS řešení fastGEN, první komerčně dostupný NGS kit pro detekci fúzního genu BCR::ABL1.

Čtěte dále
Událost Světový den imunologie

Světový den imunologie

29. dubna 2024
Jako každý rok bychom rádi využili příležitosti Světového dne imunologie, abychom poděkovali našim věrným zákazníkům a spolupracovníkům za jejich důvěru v naše imunologické a alergologické produkty.
Čtěte dále
Událost Naše účast na 26. celostátní konferenci DNA diagnostiky

Naše účast na 26. celostátní konferenci DNA diagnostiky

17. - 19. dubna 2024

Na Celostátní konferenci DNA diagnostiky, která se letos konala v brněnském hotelu Passage, jsme hrdě reprezentovali naše žlutobílomodré barvy a představili naše produkty v oblasti molekulární diagnostiky. 

Čtěte dále