Událost

Inovace v oblasti tkáňových kultur

22. května 2024

Pořádali jsme workshop v oblasti tkáňových kultur, který proběhl v pražských prostorách BIOCEV - Biotechnology and Biomedicine Centre of the Academy of Sciences and Charles University.

Workshop v oblasti tkáňových kultur

Celý den se nesl ve znamení zajímavých a obohacujících přednášek. Produktový manažer Petr Štursa hovořil o kultivačních médiích od společnosti Sartorius, která mají speciální složení pro podporu růstu a vitality buněčných linií HEK293 a jsou široce využívána v biotechnologii k produkci rekombinantních proteinů a virů.

Zástupkyně společnosti Greiner, Alena Dedíková, účastníkům detailně představila bohatou nabídku plastů pro tkáňové kultury. V nabídce naleznete kultivační lahve, vícejamkové destičky, buněčné škrabky a mnoho dalších produktů, které jsou nezbytné pro moderní laboratorní praxi. Veškeré tyto produkty si můžete prohlédnout i na našem webu.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se zúčastnili tohoto workshopu, a přispěli k jeho úspěchu. Zvláštní poděkování patří našim kolegům, za jejich vynikající prezentace a reprezentaci naší společností. 

 

Pro více informací a spolupráci se s důvěrou obracejte

Štursa Petr
Štursa Petr
Product Manager
Sartorius
Dedíková Alena
Dedíková Alena
Specialista zákaznické podpory
Greiner Bio-One, Nerbe
Stará Barbora
Stará Barbora
Product Specialist

Další aktuality

Novinka Představení novinek na LABOREXPO & PROCESEXPO

Představení novinek na LABOREXPO & PROCESEXPO

5. - 6. června 2024

Připravte se na dva dny plné inovací, objevů a inspirativních setkání! Navštivte nás na stánku C12 v hale 1! Nenechte si tuto skvělou příležitost ujít. Veletrh se koná pouze jednou za dva roky.

Čtěte dále
Událost Workshop - Inovace ve výuce mikroskopování

Workshop - Inovace ve výuce mikroskopování

25. dubna 2024

Máte i vy zájem přivést tento workshop na svou univerzitu nebo vzdělávací instituci? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi přijedeme a představíme vám tyto pokročilé technologie přímo u Vás v laboratoři. 

Čtěte dále
Událost Jsme hrdí signatáři projektu STEM

Jsme hrdí signatáři projektu STEM

květen 2024

Kraj, město, univerzity a hi-tech firmy budou spolupracovat na popularizaci technického vzdělávání v Jihomoravském kraji. Ambicí společného úsilí je získání většího počtu expertů a expertek v oblasti, která odborníky dlouhodobě potřebuje a poptává.

Čtěte dále
Novinka fastGEN BCR::ABL1 Cancer kit – cesta k personalizované léčbě leukemie

fastGEN BCR::ABL1 Cancer kit – cesta k personalizované léčbě leukemie

1. května 2024

BioVendor MDx představuje revoluční NGS řešení fastGEN, první komerčně dostupný NGS kit pro detekci fúzního genu BCR::ABL1.

Čtěte dále
Událost Světový den imunologie

Světový den imunologie

29. dubna 2024
Jako každý rok bychom rádi využili příležitosti Světového dne imunologie, abychom poděkovali našim věrným zákazníkům a spolupracovníkům za jejich důvěru v naše imunologické a alergologické produkty.
Čtěte dále
Událost Naše účast na 26. celostátní konferenci DNA diagnostiky

Naše účast na 26. celostátní konferenci DNA diagnostiky

17. - 19. dubna 2024

Na Celostátní konferenci DNA diagnostiky, která se letos konala v brněnském hotelu Passage, jsme hrdě reprezentovali naše žlutobílomodré barvy a představili naše produkty v oblasti molekulární diagnostiky. 

Čtěte dále
Událost Ministryně pro vědu, výzkum a inovace pochválila BioVendor Academy

Ministryně pro vědu, výzkum a inovace pochválila BioVendor Academy

9. dubna 2024
Paní Helena Langšádlová nás poctila návštěvou, během které jsme měli příležitost strávit příjemné chvíle v obohacující diskuzi o klíčových tématech naší společnosti a možnostech jejího dalšího rozvoje.
Čtěte dále
Událost Vítejte na setkání uživatelů technologie ALEX

Vítejte na setkání uživatelů technologie ALEX

11. dubna 2024

Společně se zástupci společnosti MADx jsme v dubnu pořádali historicky první ALEX uživatelský den, zaměřený na multiplexní stanovení specifických IgE, uživatelské zkušenosti a prezentaci plánovaných novinek.

Čtěte dále