Důležité informace

Společnost BioVendor – Laboratorní medicína a.s. je certifikovanou společností podle norem ISO 9001:2015 (Systémy managementu kvality), ISO 13485:2016 (Požadavky na zdravotnické prostředky) a ISO 14001:2015 (Systémy environmentálního managementu) a ISO 50001:2018 (Systémy managementu hospodaření s energií).
Zde najdete všechny důležité informace týkající se vašich práv a povinností jako zákazníka. Naše obchodní podmínky obsahují podrobnosti o procesu objednávání, platbách, dodání zboží, možnostech vrácení a reklamacích.
V této sekci naleznete všechny nezbytné informace pro akcionáře naší skupiny. Přístup k aktuálním i archivovaným finančním výkazům, zprávám o hospodaření, informace o valných hromadách, a strategii společnosti. Dále zde najdete detaily o dividendové politice a akciových opcích. Tato sekce je navržena tak, aby poskytovala transparentní přehled o dění ve společnosti a umožňovala akcionářům učinit informovaná rozhodnutí.
Databáze pojmového přehledu poskytuje komplexní definice a kontexty biotechnologických termínů, sloužící jako spolehlivý zdroj pro studenty, akademiky a profesionály v oblasti biotechnologie.
Stránka Zásady ochrany osobních údajů poskytuje podrobný přehled o tom, jak jsou vaše osobní údaje sbírány, používány a chráněny. Zde naleznete informace o vašich právech a o tom, jak můžete tyto práva uplatňovat ve vztahu k ochraně vašich údajů.
Stránka Údaje o provozovateli webu nabízí veškeré důležité informace o provozovateli, včetně kontaktních údajů, právní formy společnosti a identifikačních čísel. Tato informace umožňuje uživatelům lepší orientaci a poskytuje transparentnost v oblasti správy a provozu webu.
Tato stránka vám poskytuje ucelený přehled o tom, jak jsou cookies a další sledovací technologie používány k získávání dat pro zlepšení služeb a cílení reklam. Zde se dozvíte, jaké údaje jsou sbírány, jak jsou využívány a jak můžete spravovat své souhlasy s jejich používáním.