Virologie

Nalezených produktů:6
 • Xpert HBV - 1 viral load

  Xpert HBV - 1 viral load

  Katalogové číslo: GXHBV-VL-CE-10Cepheid Europe


  Test slouží ke kvantifikaci a detekci virové DNA viru hepatitidy B a klinické výsledky poskytuje už za jednu hodinu. Manipulace s testem je stejná jako u ostatních souprav GeneXpert. Prvním krokem je přenos séra/plazmy do kazety a druhým krokem vložení kazety do přístroje, testování lze snadno implementovat v jakékoliv laboratoři.

 • Xpert HCV VL Fingerstick (10 tests)

  Xpert HCV VL Fingerstick (10 tests)

  Katalogové číslo: GXHCV-FS-CE-10Cepheid Europe


  Test slouží k diagnostice jedinců s vysokým rizikem infekce HCV.

 • Xpert HCV VIRAL LOAD

  Xpert HCV VIRAL LOAD

  Katalogové číslo: GXHCV-VL-CE-10Cepheid Europe

  Kompletní řešení pro automatizovanou detekci a kvantifikaci viru hepatitidy C s nejvyšší sensitivitou na trhu 4.0 IU/mL v EDTA u plasmy a 6.1 IU/mL v séru.. Analýza je 100% kompletní, v ceně jsou zahrnuty veškeré nutné náklady včetně extrakce nukleové kyseliny, zpětné transkripce, real-time amplifikace a konečné identifikace.

 • Xpert HIV-1-QUAL

  Xpert HIV-1-QUAL

  Katalogové číslo: GXHIV-QA-CE-10Cepheid Europe


  Kompletní řešení pro automatizovanou detekci HIV-I přímo z primárního materiálu, plasmy, krve, krevních skvrnek nebo séra. Analýza je 100% kompletní, v ceně jsou zahrnuty veškeré nutné náklady včetně extrakce nukleové kyseliny, zpětné transkripce, real-time amplifikace a konečné identifikace.

 • Xpert HIV VIRAL LOAD

  Xpert HIV VIRAL LOAD

  Katalogové číslo: GXHIV-VL-CE-10Cepheid Europe

  Kompletní řešení pro automatizovanou detekci a kvantifikaci HIV. Spolehlivě kvantifikuje v rozmezí 40-10,000,000 HIV-1 RNA kopií na mL
  Analýza je 100% kompletní, v ceně jsou zahrnuty veškeré nutné náklady včetně extrakce nukleové kyseliny, zpětné transkripce, real-time amplifikace a konečné identifikace. Výsledky k dispozici za 90 minut.

 • Xpert® Xpress Flu/RSV

  Xpert® Xpress Flu/RSV

  Katalogové číslo: XPRSFLU/RSV-CE-10Cepheid Europe

  Xpress FLU/RSV test pro systém Genexpert (Cepheid) umožňuje plně automatizovanou kvalitativní detekci a diferenciaci chřipky typu A, typu B spolu s respiračním syncitiálním virem (RSV) přímo z nosního výtěru za 20 minut od přijetí primárního materiálu.

© BioVendor 2013 Created by REDENGE