Speciální

Nalezených produktů:9
 • Model AE 42 ERGO (náklopná hlavice)

  Model AE 42 ERGO (náklopná hlavice)

  Katalogové číslo: 9.00.11Intraco Micro spol. s r.o.

  Mikroskop je vybaven kondenzorem s dlouhou pracovní vzdáleností, objektivy korigovanými na nekonečno s dlouhou pracovní vzdáleností a zařízením pro fázový kontrast. Jedná se o kvalitní přístroj, vhodný pro sledování živých tkáňových kultur a dalších objektů v živém médiu, umístěném ve speciálních laboratorních nádobách s maximální tloušťkou dna 1,4 mm.

 • Model PM 403

  Model PM 403

  Katalogové číslo: 11.00.09Intraco Micro spol. s r.o.

  Polarizační mikroskop

 • Model PADIM PC/nekon.

  Model PADIM PC/nekon.

  Katalogové číslo: 5.00.01Intraco Micro spol. s r.o.

  Univerzální optický mikroskop umožňující sledovat nejrůznější preparáty jak v procházejícím, tak dopadajícím světle. Velkou výhodou je demopolarizační zařízení (analyzátor/polarizátor) pro dopadající osvětlení. Mikroskop disponuje brilantní optikou korigovanou na nekonečno.

 • Model FL 3003

  Model FL 3003

  Katalogové číslo: 10.00.09Intraco Micro spol. s r.o.

  Trinokulární verze špičkového laboratorního mikroskopu s fluorescenčním zařízením.

 • Model FL BMS 76 PC/nekonečno

  Model FL BMS 76 PC/nekonečno

  Katalogové číslo: 10.00.07Intraco Micro spol. s r.o.

  Trinokulární verze špičkového laboratorního mikroskopu s fluorescenčním zařízením. V základní výbavě jsou B a G filtry, 100W rtuťová výbojka a 30W halogenové osvětlení pro pozorování v procházejícím světle. Možnost připojení digitálních fotoaparátů a kamer.

 • Model MOTIC AE 31

  Model MOTIC AE 31

  Katalogové číslo: 9.00.07Intraco Micro spol. s r.o.

  Mikroskop je vybaven kondenzorem s dlouhou prcovní vzdáleností, objektivy s dlouhou praconí vzdáleností a zařízením pro fázový kontrast. Jedná se o plně profesionální přístroj, vhodný pro sledování živých tkáňových kultur a dalších objektů v živém médiu, umístěném ve speciálních laboratorních nádobách s maximální tloušťkou dna 1,4 mm.

 • Model MTM 408

  Model MTM 408

  Katalogové číslo: 8.00.10Intraco Micro spol. s r.o.

  Profesionální mikroskop pro sledování v dopadajícím světle vysoké intenzity. Robustní přístroj je po mechanické a optické stránce postaven na bázi univerzálního modelu PADIM. Kvalitní a bohatá nabídka optických členů zaručuje využití v mineralogii a geologii.

 • Model PM 302

  Model PM 302

  Katalogové číslo: 11.00.04Intraco Micro spol. s r.o.

  Profesionální mikroskop pro sledování v dopadajícím světle vysoké intenzity. Robustní přístroj je po mechanické a optické stránce postaven na bázi univerzálního modelu PADIM. Kvalitní a bohatá nabídka optických členů zaručuje využití v mineralogii a geologii.

 • Model PM 303

  Model PM 303

  Katalogové číslo: 11.00.05Intraco Micro spol. s r.o.

  Polarizační mikroskop pro pozorování v procházejícím polarizovaném světle. Je určen pro metalografii, mineralogii a geologii a nalézá široké použití ve vědeckých kruzích.

© BioVendor 2013 Created by REDENGE