Bio Vendor

Skladovací systémy LVL

 • XT 96

  XT 96

  Katalogové číslo: SC96-XT-BLUC-NS-CR-L


  Víčka pro zamrazovací zkumavky s externím závitem v 96 SBS formátu. Víčká mají patentované dvou fázové těsnění vyrobené TPE kompresí, zajišťující optimální těsnost jak tekuté tak plynné složky vzorku. Víčka se prodávají ve 3 formátech: předšroubované na zkumavkách, v samostatném SBS racku nebo v bulku. Víčka se prodávají ve 12 různých barvách. Pro upřesnění konfigurace prosím kontaktujte našeho specialistu.

 • MI 500

  MI 500

  Katalogové číslo: 2DNC-X10-BL-NS-SLC-L


  Zamrazovací zkumavky s interním závitem pro dlouhodobé skladování vzorků s 2D kódem v 96 SBS formátu o pracovním objemu 480 μl. Zkumavky se prodávají v mnoha různých konfiguracích (bez/s 1D a okem čitelným kódem na straně zkumavky, sterilní/nesterilní, s/bez víčka, s různými barvami víček, v SBS racku nebo jako bulk, etc.), pro upřesnění konfigurace prosím kontaktujte našeho specialistu.

 • XSX 200

  XSX 200

  Katalogové číslo: 2DNC-X02-BL-NS-SLC-L


  Zamrazovací zkumavky s externím závitem pro dlouhodobé skladování vzorků s 2D kódem v 96 SBS formátu o pracovním objemu 220 μl. Zkumavky se prodávají v mnoha různých konfiguracích (sterilní/nesterilní, s/bez víčka, s různými barvami víček, v SBS racku nebo jako bulk, etc.), pro upřesnění konfigurace prosím kontaktujte našeho specialistu.

 • SX 300 Mini

  SX 300 Mini

  Katalogové číslo: 2DNC-X028BL-NS-SLC-L


  Zamrazovací zkumavky s externím závitem pro dlouhodobé skladování vzorků s 2D kódem v 96 SBS formátu o pracovním objemu 280 μl. Zkumavky se prodávají v mnoha různých konfiguracích (bez/s 1D a okem čitelným kódem na straně zkumavky, sterilní/nesterilní, s/bez víčka, s různými barvami víček, v SBS racku nebo jako bulk, etc.), pro upřesnění konfigurace prosím kontaktujte našeho specialistu.

 • SAFE® ACCESS Tube Picker

  SAFE® ACCESS Tube Picker

  Katalogové číslo: TPI96LVL technologies GmbH & Co.KG


  Poloautomatický picker zkumavek. Jednoduché příslušenství významně ulehčující práci.

© BioVendor 2020 | Created by REDENGE