SARS-CoV-2 RealFast Assay_RUO (500 ks)

SARS-CoV-2 RealFast Assay_RUO (500 ks)
Katalogové číslo: 8-412_ruo
Výrobce: ViennaLab Diagnostics
Velikost balení: 500 testů

Popis

(Balení 500ks zatím dostupné jen na vyžádání.)

Přítomnost RNA SARS-CoV-2 ve vzorcích z dýchacích cest je spojena s Coronavirus Disease 2019 (COVID-19).
Souprava je určena k testování pacientů podezřelých z přenosu infekce SARS-CoV-2.
Testovací směs je zaměřená na testování genů N a RdRP SARS-CoV-2 a další, lidský ACTB gen jako kontrolu, která umožňuje současné vyhodnocení účinnosti extrakce nukleových kyselin a RT-qPCR reakce.

 

SARS-CoV-2 je positive sense, jednovláknový RNA virus, který se objevil v čínské oblasti Wuhan na konci roku 2019. Během dvou měsíců se rozšířil po celém světě a COVID-19 byla Světovou zdravotnickou organizací v březnu 2020 prohlášena za pandemii. Toto onemocnění se u většiny pacientů vyznačuje mírnými příznaky podobnými chřipce (např. horečka, únava, produkce sputa, bolest v krku, bolest hlavy, průjem a zvracení). U malého podílu infikovaných jedinců se však vyskytuje těžký až kritický průběh onemocnění s dušností, což vede k celkové úmrtnosti 0,2–1,0%. Zvláště ohroženi jsou lidé starší 65 let a / nebo pacienti s již existující komplikací zdravotního stavu. Důležité je, že se zdá, že asymptomatické osoby tvoří přibližně 40% až 45% infekcí SARS-CoV-2 a mohou také přenášet virus na ostatní. Kvůli tomuto tichému šíření je nezbytné testovat jednotlivce bez klinických nebo subklinických symptomů, kteří byli podezřelí na vystaveni SARS-CoV-2, aby se pandemie mohla lokálně, regionálně a globálně kontrolovat.

Varianty

 • SARS-CoV-2 RealFast Assay_RUO (100 testů)

  Kód: 8-410_ruoViennaLab Diagnostics


  SARS-CoV-2 RealFast ™ je založen na multiplexní Real-Time PCR s reverzní transkripcí (RT-qPCR) pro přesnou detekci závažného akutního respiračního syndromu Coronavirus 2 v jednom kroku (SARS-CoV2).

Související produkty

 • NADAL® COVID-19 IgG/IgM Test

  NADAL® COVID-19 IgG/IgM Test

  Kód: 243001N-10nal von minden GmbH


  Rychlý imunochromatografický kazetový test umožňující kvalitativní detekci koronaviru (COVID-19) z plné krve, kapilární krve, séra nebo plasmy. Součástí soupravy je vše potřebné pro provedení testu, včetně kalibrované pipetky, což umožňuje vlastní provedení i mimo prostory laboratoře, stačí dokoupit sterilní lancety pro odběr. Výsledky je možné odečíst za 10 minut. Výrobcem je německá firma nal von minden. Imunochromatografické testy z krve jsou skvělou doplňkovou metodou k detekci COVID-19 pomocí molekulární diagnostiky.

 • RAPID 2019-NCOV IGG/IGM COMBO TEST CARD

  RAPID 2019-NCOV IGG/IGM COMBO TEST CARD

  Kód: 1N38C2


  Rychlých imunochromatografický kazetový test umožňující kvalitativní detekci koronaviru (COVID-19) z plné krve, kapilární krve, séra nebo plasmy. Součástí soupravy je vše potřebné pro provedení testu, včetně kalibrované pipetky, což umožňuje vlastní provedení i mimo prostory laboratoře, stačí dokoupit sterilní lancety pro odběr. Výsledky je možné odečíst za 15 minut. Výrobcem je čínská firma Boson. Imunochromatografické testy z krve jsou skvělou doplňkovou metodou k detekci COVID-19 pomocí molekulární diagnostiky.

 • COVID-19 IgG ELISA

  COVID-19 IgG ELISA

  Kód: KT-1032Epitope Diagnostics Inc.


  ELISA souprava na kvalitativní stanovení protilátek IgG proti koronaviru způsobujícímu onemocnění COVID-19.

 • GA COV-2 IgG

  GA COV-2 IgG

  Kód: 3920GA Generic Assays GmbH


  ELISA souprava na stanovení IgG protilátek proti SARS-Cov-2 v lidské plazmě a séru.

 • Nasal Swab collection kit for Xpert Xpess FLU/RSV

  Nasal Swab collection kit for Xpert Xpess FLU/RSV

  Kód: SWAB/F-100Cepheid Europe


  Odběrová souprava pro nosní výtěr určený k analýze pomocí přístroje Genexpert.

© BioVendor 2013 Created by REDENGE