Bio Vendor

SARS-CoV-2 Direct MultiLAMP 96-kit

SARS-CoV-2 Direct MultiLAMP 96-kit
Katalogové číslo: RDLAMP0002_LM
Výrobce: BioVendor - Laboratorní medicína a.s.
Velikost balení: 2 x 48 reakcí

Popis

SARS-CoV-2 Direct MULTILAMP 96-kit je založen na principu RT LAMP (Reverse Transcription Loop Mediated Isothermal Amplification; reverzní transkripce a izotermální amplifikace zprostředkovaná smyčkou).

 

LAMP je inovativní genetická testovací metoda, kterou lze aplikovat přímo na primární vzorek, zejména stěr sliznice, uchovávaný ve vhodném médiu.

 

Precizní návrh primerů umožňuje reakci multiplexovat a souběžně tak analyzovat dva cíle – S gen viru SARS-CoV-2 a gen pro RNázu P v lidském genomu. Cílová sekvence je amplifikována izotermální polymerázou s replikační a disociační aktivitou, společně s fluorescenčně značenými sondami a smyčkovým primery. Za takových podmínek výrazně narůstá dynamika reakce a tím i počet kopií cílové sekvence. Nárůst, resp. počet kopií je vizualizován detekcí fluorescence barviva FAM pro cíl v SARS-CoV-2 a Cy5 pro RNázu P.

 

Použití SARS-CoV-2 Direct MULTILAMP 96-kit nabízí mnoho výhod oproti konvenčním molekulárně diagnostickým metodám. Jednoduchost Veškeré reagencie jsou v jedné zkumavce, bez nutnosti izolace nukleových kyselin, postup výrazně redukuje dobu přípravy. Rychlost Výsledek je k dispozici do 30 – 40 min. Spolehlivost Primery jsou navržené pro použití v multiplexové amplifikaci a netvoří sekundární struktury. Komfort Testování je prováděno přímo ze stěru nosní sliznice bez nutnosti izolace nukleových kyselin. Souprava je nabízena v „ready to use“ formátu pro 2 × 48 reakcí. SARS-CoV-2 Direct MULTILAMP 96-kit je kompatibilní s přístrojem Sparsek FISSH 1.

Související produkty

 • SARS-CoV-2 Direct LAMP 96-kit

  SARS-CoV-2 Direct LAMP 96-kit

  Kód: RDLAMP0001_LMBioVendor - Laboratorní medicína a.s.


  Inovativní testy umožňující rychlé a přesné testování přímo bezprostředně po odebrání primárního vzorku.

 • SPARSEK FISSH 1

  SPARSEK FISSH 1

  Kód: COVX010000-1BioVendor - Laboratorní medicína a.s.


  Malý, přenosný a snadno ovladatelný skener fluorescence a inkubátor.