Bio Vendor

Váš partner pro imunologickou laboratoř

Quantum Blue POC Reader

Quantum Blue POC Reader
Katalogové číslo: BI-POCTR-ABS
Výrobce: Bühlmann Laboratories AG
Velikost balení: 1 kus

Popis

Quantum Blue® je snímač pro kvantitativní vyhodnocení testů Quantum Blue Calprotectin na stanovení koncentrace calprotectinu ve vzorku stolice. Jedná se o přenosný přístroj „point of care" malých rozměrů s možností připojení k počítači pomocí softwaru, který je součástí balení. Ovládání přístroje je velmi snadné a výsledky výborně korelují s metodou ELISA. Snímač využívá též radiofrekvenční identifikaci a díky čipové kartě, která je přiložená k balení testovacích kazet, lze snadno načíst veškeré údaje o dané šarži, což velmi usnadňuje práci obsluhujícímu personálu.

Související produkty

 • Quantum Blue Infliximab

  Quantum Blue Infliximab

  Kód: LF-TLIFBühlmann Laboratories AG


  Souprava je určená pro stanovení hladiny infliximabu před podáním infúze. Umožňuje určit, jestli se pacient nachází v optimáním rozmezí koncetrací léčva a též efektivně upravit terapii. Souprava se používá společně se snímačem Quantum Blue. Výsledek je k dispozici během několika minut od zahájení analýzy.

 • QUANTUM BLUE ADALIMUMAB RAPID TEST 25

  QUANTUM BLUE ADALIMUMAB RAPID TEST 25

  Kód: LF-TLAD25Bühlmann Laboratories AG


  Imunochromtografický test na stanovení hladiny (trough level) adalimumabu v séru. Jediný rychlý test na trhu - pokrývá svým rozsahem optimální terapeutické rozmezí. Výsledky k dispozici do 15 minut - možnost okamžitě upravit terapii - výborná korelace s metodou ELISA - kompatibilní se snímačem Quantum Blue.

 • Quantum Blue Anti-Adalimumab

  Quantum Blue Anti-Adalimumab

  Kód: LF-ADAD25Bühlmann Laboratories AG


  Rychlý imunochromatografický test na zjištění protilátek proti adalimumabu, kompatibilní se snímačem Quantum Blue. Výsledek během 15 minut, výborná korelace s ELISA metodou.

 • Quantum Blue® Anti-Infliximab

  Quantum Blue® Anti-Infliximab

  Kód: LF-ADIF25Bühlmann Laboratories AG


  Rychlý imunochromatografický test na zjištění protilátek proti infliximabu -kompatibilní se snímačem Quantum Blue. Výsledek během 15 minut. Excelentní specificita 94,9 % výborná korelace s ELISA metodou.

Video

© BioVendor 2021 | Created by REDENGE