Pohlavně přenosné choroby

Nalezených produktů:5
 • Xpert HPV

  Xpert HPV

  Katalogové číslo: GXHPV–10–CECepheid Europe

  Přístroj GeneXpert nabízí 100% automatizované řešení pro detekci přítomnosti lidských papillomavirů typu high risk HPV 16, HPV 18/45
  HPV 31, 33, 35, 39, 51, 52, 56, 58, 59, 66 a 68 Automatizovány jsou veškeré kroky včetně extrakce NK, RT amplifikace a identifikace. Příprava vzorku genitálního výtěru trvá max 2 minuty a automatizovaná analýza 60 minut. CE/IVD certifikace

 • Xpert CT

  Xpert CT

  Katalogové číslo: GXCT-CE-10Cepheid Europe

  Přístroj GeneXpert nabízí kompletní automatizované řešení pro detekci bakterie Chlamydia Trachomatis přímo z primárních vzorků výtěru nebo moči.

 • Xpert CT/NG

  Xpert CT/NG

  Katalogové číslo: GXCT/NG-CE-10Cepheid Europe

  Přístroj GeneXpert nabízí kompletní automatizované řešení nejen pro detekci Chlamydia trachomatis + Neisseria gonorrhoeae.

 • Xpert GBS

  Xpert GBS

  Katalogové číslo: GXGBS-100N-10Cepheid Europe

  GBS test na systému GeneXpert umožňuje plně automatizovanou rychlou detekci kolonizace rektovaginálního traktu streptokoky skupiny B ante/intrapartum, která je příčinou zvýšené perinatální mortality a morbidity. Princip testu je založen na využití TaqMan prób v multiplex Real-Time PCR.

 • Xpert Trichomonas vaginalis

  Xpert Trichomonas vaginalis

  Katalogové číslo: GXTV-10Cepheid Europe

  Přístroj GeneXpert nabízí 100% automatizované řešení pro detekci přítomnosti Trichomonas vaginalis pomocí systému Genexpert. Automatizovány jsou veškeré kroky včetně extrakce NK, RT amplifikace a identifikace. Příprava vzorku trvá max 2 minuty a automatizovaná analýza 60 minut.

© BioVendor 2013 Created by REDENGE