Bio Vendor

PetriSwiss PS20 mini, plnička Petriho misek

PetriSwiss PS20 mini, plnička Petriho misek
Katalogové číslo: 800000
Výrobce: Biotool AG
Velikost balení: 1 ks

Popis

Jednoduchá a snadno ovladatelná plnička Petriho misek s možností nadefinování množství média v Petriho misce (ml) a délky intervalu mezi jednotlivými plněními (pauza).

Vestavěná peristaltická pumpa se dvěma hlavami (10 válců) a zároveň velký průměr hadiček přispívá k eliminaci bublinek v médiu a plnění misek bez pulzace, tzv. „prostatického“ efektu – tok tekutého kultivačního média je velice plynulý.

Vlastní plnicí trubička z nerezové oceli se automaticky otevírá pouze ve chvíli plnění misky  a eliminuje tak výskyt kontaminace.

Funkce AntiDrop – potlačuje odkapávání media z plnicí trubičky mimo Petriho misku ve chvíli, kdy dochází k přísunu další Petriho misky do vlastního plnicího prostoru.

Oblast prostoru, kde dochází k plnění Petriho misek médiem je před kontaminací chráněna UV lampou.

Nastavitelný objem dávkovaného média do jedné Petriho misky: rozmezí 1,0 – 99,9 ml s přesností 1% (kalibrace systému) 
Výrobní kapacita plnicí jednotky: 20 Petriho misek za 1.5 - 2 min (~600 misek/h)

Vertikální podávací zásobník Petriho misek (maximálně pojme 20 misek najednou) zajišťuje jejich kontinuální přísun.

Petriho misky jsou po naplnění  přesunovány do druhého zásobníku, odkud je uživatel může odebírat ve sloupcích i se zásobníkem nebo jednotlivě (možná dodávka více nerezových zásobníků). Zařízení je vhodné pro malé varny půd nebo pro rozplňování „speciálních“ kultivačních půd, které jsou používány v malém množství, při rozplňování větších objemů je zapotřebí větší obsluhy ze strany pracovníka. Není zde možné integrovat potisk Petriho misek.

Související produkty

 • DosiPump DP1000

  DosiPump DP1000

  Kód: 720000Biotool AG


  Velice jednoduchá a snadno ovladatelná peristaltická pumpa pro rozplňování přesně definovaných objemů do zkumavek nebo lahví. Dávkování probíhá manuálně, po jednom kuse. Pumpu lze rovněž využít k dávkování krve při plnění plnící linkou Petriswiss PS900.

 • Plnička TubeFiller TF3000

  Plnička TubeFiller TF3000

  Kód: 970000Biotool AG


  Univerzální plnička zkumavek a lahví, která si klade za cíl umožnit plnění jakýchkoliv objemů do libovolných nádob. Je proto opatřena velmi stabilním, polohovacím, plnícím ramenem umožňujícím přesné polohování v osách XY a současně snadné manuální nastavení výšky. Plnička má integrovanou pumpu, pokrývající veškeré standardní mikrobiologické plnící objemy.

Ke stažení