Ostatní systémy

Nalezených produktů:14
 • Anti-Cw (RH8)

  Anti-Cw (RH8)

  Katalogové číslo: 78013Diagast

  Reagencie je určena k vyšetřování lidských biologických vzorků. Používá se k určování fenotypů lidských erytrocytů. Je to reagencie určená ke stanovení přítomnosti antigenu Cw (RH8) na povrchu lidských červených krvinek.

 • Anti-Fya (FY1)

  Anti-Fya (FY1)

  Katalogové číslo: 78014Diagast

  Reagencie je určena k vyšetřování lidských biologických vzorků. Používá se k určování fenotypů lidských erytrocytů. Je to reagencie určená ke stanovení přítomnosti antigenu Fya (FY1) na povrchu lidských červených krvinek.

 • Anti-Fyb (FY2)

  Anti-Fyb (FY2)

  Katalogové číslo: 78015Diagast

  KlonReagencie je určena k vyšetřování lidských biologických vzorků. Používá se k určování fenotypů lidských erytrocytů. Je to reagencie určená ke stanovení přítomnosti antigenu Fyb (FY2) na povrchu lidských červených krvinek.

 • Anti-Jka (JK1)

  Anti-Jka (JK1)

  Katalogové číslo: 78003Diagast

  Reagencie je určena k vyšetřování lidských biologických vzorků. Používá se k určování fenotypů lidských erytrocytů. Je to reagencie určená ke stanovení přítomnosti antigenu Jka (JK1) na povrchu lidských červených krvinek.

 • Anti-Jkb (JK2)

  Anti-Jkb (JK2)

  Katalogové číslo: 78004Diagast

  Reagencie je určena k vyšetřování lidských biologických vzorků. Používá se k určování fenotypů lidských erytrocytů. Je to reagencie určená ke stanovení přítomnosti antigenu Jkb (JK2) na povrchu lidských červených krvinek.

 • Anti-k (KEL2)

  Anti-k (KEL2)

  Katalogové číslo: 78016Diagast

  Reagencie je určena k vyšetřování lidských biologických vzorků. Používá se k určování fenotypů lidských erytrocytů. Je to reagencie určená ke stanovení přítomnosti antigenu k (KEL2) na povrchu lidských červených krvinek.

 • Anti-Lea (LE1)

  Anti-Lea (LE1)

  Katalogové číslo: 78009Diagast

  Reagencie je určena k vyšetřování lidských biologických vzorků. Používá se k určování fenotypů lidských erytrocytů. Je to reagencie určená ke stanovení přítomnosti antigenu Lea (LE1) na povrchu lidských červených krvinek.

 • Anti-Leb (LE2)

  Anti-Leb (LE2)

  Katalogové číslo: 78010-DDiagast

  Reagencie je určena k vyšetřování lidských biologických vzorků. Používá se k určování fenotypů lidských erytrocytů. Je to reagencie určená ke stanovení přítomnosti antigenu Leb (LE2) na povrchu lidských červených krvinek.

 • Anti-M (MNS1)

  Anti-M (MNS1)

  Katalogové číslo: 78005Diagast

  Reagencie je určena k vyšetřování lidských biologických vzorků. Používá se k určování fenotypů lidských erytrocytů. Je to reagencie určená ke stanovení přítomnosti antigenu M (MNS1) na povrchu lidských červených krvinek.

 • Anti-N (MNS2)

  Anti-N (MNS2)

  Katalogové číslo: 78006Diagast

  Reagencie je určena k vyšetřování lidských biologických vzorků. Používá se k určování fenotypů lidských erytrocytů. Je to reagencie určená ke stanovení přítomnosti antigenu N (MNS2) na povrchu lidských červených krvinek.

 • Anti-P1

  Anti-P1

  Katalogové číslo: 78011Diagast

  Reagencie je určena k vyšetřování lidských biologických vzorků. Používá se k určování fenotypů lidských erytrocytů. Je to reagencie určená ke stanovení přítomnosti antigenu P1 na povrchu lidských červených krvinek.

 • Anti-S (MNS3)

  Anti-S (MNS3)

  Katalogové číslo: 78007Diagast

  Reagencie je určena k vyšetřování lidských biologických vzorků. Používá se k určování fenotypů lidských erytrocytů. Je to reagencie určená ke stanovení přítomnosti antigenu S (MNS3) na povrchu lidských červených krvinek.

 • Anti-S (MNS4)

  Anti-S (MNS4)

  Katalogové číslo: 78008Diagast

  Reagencie je určena k vyšetřování lidských biologických vzorků. Používá se k určování fenotypů lidských erytrocytů. Je to reagencie určená ke stanovení přítomnosti antigenu s (MNS4) na povrchu lidských červených krvinek.

 • Poly Control

  Poly Control

  Katalogové číslo: 78200Diagast

  POLY CONTROL reagencie nemá žádnou protilátkovou aktivitu. Je určena k provedení testu za stejných podmínek a slouží k validaci výsledků, dosažených s polyklonálními diagnostiky.

© BioVendor 2013 Created by REDENGE