Váš partner pro molekulárně biologickou laboratoř

Onkologie/genetika

Nalezených produktů:6
 • Xpert BCR-ABL Ultra

  Xpert BCR-ABL Ultra

  Katalogové číslo: GXBCRABL-CE-10Cepheid Europe

  BCR-ABL monitorovací test statutu CML. Cílovou molekulou je BCR-ABL mRNA Transcript,
  Jedná se o jediný možný test na trhu, který je možné provádět přímo z primárního materiálu. Kompletní čas k získání výsledku je 1,5 hodiny.

 • Xpert Breast Cancer STRAT4

  Xpert Breast Cancer STRAT4

  Katalogové číslo: GXBCSTRAT4-CE-10Cepheid Europe


  Stanovení je určeno pro hodnocení ESR1, PGR, ERBB2 a MKi67 statusu invazivního karcinomu prsu pacientů s rakovinou prsu a jako pomůcka pro klinické hodnocení stavu pacienta ve spojení s dalšími testy.

 • Xpert Bladder Cancer Detection

  Xpert Bladder Cancer Detection

  Katalogové číslo: GXBLAD-CD-CE-10Cepheid Europe


  Xpert BC Monitor test, je založen na detekci mRNA markerů, který překonává standardní cytologické metody s ohledem zvláště na citlivost a negativní prediktivní hodnotu, dokonce i u „low grade“ tumorů a tumorů pTa. Jedná se o neinvazivní monitoring vzniku karcinomu močového měchýře.

 • Xpert Bladder Cancer Monitor

  Xpert Bladder Cancer Monitor

  Katalogové číslo: GXBLAD-CM-CE-10Cepheid Europe


  Xpert BC Monitor test, je založen na detekci mRNA markerů, který překonává standardní cytologické metody s ohledem zvláště na citlivost a negativní prediktivní hodnotu, dokonce i u „low grade“ tumorů a tumorů pTa. Jedná se o neinvazivní monitoring vzniku karcinomu močového měchýře. Test se provádí přímo z nezpracovaného materiálu - středního proudu moči pacienta.

 • Xpert FII & FV

  Xpert FII & FV

  Katalogové číslo: GXFIIFV-10Cepheid Europe

  Přístroj GeneXpert nabízí kompletní automatizované řešení nejen pro detekci koagulačních faktorů FII a FV a stanovení přítomnosti mutace G20210A (FII) a mutace G1691A (FV) během 30 minut přímo z nezpracovaného primárního materiálu.

 • HLA-B27

  HLA-B27

  Katalogové číslo: RT-53CLONIT S.R.L.

  Ankylozující spondytida (Bechtěrevova nemoc) je chronické zánětlivé onemocnění především páteřních obratlů postihující až 1 % populace. Již dlouho je známa souvislost, která existuje mezi výskytem nemoci a přítomností antigenu HLA-B27. HLA-B27 se vyskytuje přibližně u 7 % obyvatel České republiky. U bechtěreviků jej lze prokázat až v 90 % případů. U osob s antigenem HLA-B27 je pravděpodobnost onemocnění až 300krát vyšší oproti osobám, které tento antigen nevlastní.

© BioVendor 2013 Created by REDENGE