Bio Vendor

Objevte CLIA řešení od BioVendor Group

Ve společnosti BioVendor proběhl úvodní workshop, pro kolegy z moravských laboratoří, na téma našeho nového řešení CLIA.  V první části představila Eva Svobodová z obchodu BioVendor LM historii a vývoj od první myšlenky projektu CLIA. 

 

 

V návaznosti vystoupila produktová manažerka Zuzana Nekorancová s aktuálním portfoliem a plánem na rozvoj atraktivních metod na platformě. 

Doplnili ji svými informacemi kolegové z výzkumného oddělení BioVendoru Eva Bače a Vladimír Kolář. Ti zmínili první unikátní parametry protilátek Covid–19 IgA, MxA, Adiponectin, Uromodulin, které umíme, mimo jiné, na CLIA analyzátoru měřit.

Praktické zkušenosti z rutinního provozu přiblížila RNDr. Nikola Žárská díky své zkušenosti z práce s CLIA analyzátorem v laboratoři Nemocnice Tišnov, která je průkopníkem v měření Covid protilátek na CLIA ve všech Ig třídách pro skupiny NP i RBD.

V druhé části workshopu kolegyně Jana Dočkalová a Tereza Lacinová z TestLine předvedly účastníkům analyzátor v celé jeho kráse s názorným a odborným výkladem.