Nezávislé QC
Přehled řešení

Nezávislé QC

Na neustále se vyvíjejícím diagnostickém trhu je partnerství klíčem k úspěchu i přežití. Jsme hrdí na to, že můžeme stát po boku těch nejinovativnějších a nejsilnějších hráčů a společnými silami posouvat náš obor kupředu. Věříme v silná partnerství, a proto ve výhradní distribuci nabízíme kompletní portfolio firmy Randox, které zahrnuje nezávislé kontroly kvality, systém externí kontroly kvality RIQAS a široké portfolio biochemických reagencií.

Hlavní výhody

  • světová jednička v oboru in-vitro diagnostiky
  • přední poskytovatel kompletních řešení kontroly kvality
  • nezávislý výrobce
  • široké portfolio
  • kvalitní a přesné výsledky
  • větší flexibilita a výběr pro laboratoře jakékoli velikosti
Reagencie

Reagencie

Společnost Randox nabízí širokou škálu diagnostických reagencií, které jsou mezinárodně uznávány pro svou kvalitu, preciznost a přesnost. Rozsáhlá nabídka pokrývá více než 100 markerů onemocnění včetně specifických proteinů, lipidů, antioxidantů, kardiomarkerů, diabetu, rychlých testů / serologie a klinické chemie. Poskytují také možnost monitorování hladin léčiv, testování zneužití drog a veterinárních testů.

 

Kontrola kvality

Kontrola kvality

Nezávislé kontroly kvality Acusera nabízejí kompletní konsolidaci testovacího menu pro laboratorní interní kontrolu kvality. Poskytují přesné a spolehlivé výsledky, kterým můžete plně důvěřovat.  

Systém externí kontroly kvality RIQAS

Systém externí kontroly kvality RIQAS

RIQAS je nejrozsáhlejší mezinárodní systém externí kvality kontroly, do kterého je zapojeno více než 50 000 laboratoří ze 139 krajin po celém světě. Jde o komplexní a nákladově efektivní řešení EQA, které pomůže splnit všechny předpisy a zároveň zvýšit přesnost testovacího systému a spolehlivost výsledků. Laboratoře se mohou registrovat do jednoho nebo více z dostupných flexibilních programů. Mezi hlavní benefity patří velká databáze uživatelů, user-friendly reporty a vysoce kvalitní vzorky. 

Máte dotaz? Obraťte se na

Karešová Pavla
Karešová Pavla
Product Manager
Clinical Chemistry & Hematology