Bio Vendor

Nemoci asociované s nemocniční léčbou

Nalezených produktů:9
 • Xpert Carba-R

  Xpert Carba-R

  Katalogové číslo: GXCARBARP-CE-10Cepheid Europe


  Xpert Carba R pro systém GenExpert. Jedná se o kit určený na identifikaci glykopeptid - rezistentních enterokoků (GRE), detekci a diferenciaci blaKPC, blaNDM, blaVIM, blaOXA-48 a blaIMP-1 genové sekvence karbapenem-rezistentních gram-negativních bakterií získaných z rektálních výtěrů od pacientů s rizikem střevní kolonizace karbapenem-rezistentními bakteriemi.

 • Xpert C. difficile BT

  Xpert C. difficile BT

  Katalogové číslo: GXCDIFFBT-CE-10Cepheid Europe

  Clostridium difficile test na systému Genexpert (Cepheid) umožňuje plně automatickou detekci a specifickou identifikaci epidemických kmenů 027/NAP/BI již za za 47 minut.

 • Xpert MRSA NxG

  Xpert MRSA NxG

  Katalogové číslo: GXMRSA-NXG-CE-10Cepheid Europe


  Přístroj GeneXpert nabízí 100% automatizované řešení pro detekci přítomnosti methicillin-resistentního Staphylococcus aureus.

 • Xpert MRSA/SA BC

  Xpert MRSA/SA BC

  Katalogové číslo: GXMRSA/SA-BC-CE-10Cepheid Europe


  Přístroj GeneXpert nabízí 100% automatizované řešení pro detekci přítomnosti methicillin-resistentního Staphylococcus aureus ve vzorcích pozitivní krevní kultury.

 • Xpert MRSA/SA, SSTI

  Xpert MRSA/SA, SSTI

  Katalogové číslo: GXMRSA/SA-SSTI-CECepheid Europe


  Přístroj GeneXpert nabízí 100% automatizované řešení pro detekci přítomnosti Staphylococcus aureus včetně MRSA ze stěrů z kůže a měkkých tkání za méně než jednu hodinu.

 • Xpert Norovirus

  Xpert Norovirus

  Katalogové číslo: GXNOV-CE-10Cepheid Europe


  Přístroj GeneXpert nabízí 100% automatizované řešení pro detekci přítomnosti Norovirů GI a GII ve stolici. Automatizovány jsou veškeré kroky včetně extrakce NK, RT amplifikace a identifikace. Příprava vzorku trvá max 2 minuty a automatizovaná analýza 90 minut. Detekován y jsou Norovirus GI/GII.

 • Xpert SA Nasal Complete

  Xpert SA Nasal Complete

  Katalogové číslo: GXSACOMP-CE-10Cepheid Europe

  Přístroj GeneXpert nabízí 100% automatizované řešení pro detekci přítomnosti methicillin-resistentního Staphylococcus aureus.

 • Xpert VanA/Van B

  Xpert VanA/Van B

  Katalogové číslo: GXVANA/B-CE-10Cepheid Europe

  Přístroj GeneXpert nabízí 100% automatizované řešení pro detekci přítomnosti Vankomycin rezistentních enterokoků. Automatizovány jsou veškeré kroky včetně extrakce NK, RT amplifikace a identifikace. Příprava vzorku trvá 2 minuty a automatizovaná analýza 45 minut.

 • Xpert MRSA/SA Nasal

  Xpert MRSA/SA Nasal

  Katalogové číslo: GXMRSA/SA-NASAL-10Cepheid Europe


  Přístroj GeneXpert nabízí 100% automatizované řešení pro zejména předoperační simultání detekci přítomnosti Staphylococcus aureus včetně MRSA.