Bio Vendor

Membránový filtr bílý s černou mřížkou_0,45 µm, 47mm, 300ks

Membránový filtr bílý s černou mřížkou_0,45 µm, 47mm, 300ks
Katalogové číslo: 11406Z-47----SCM
Výrobce: Sartorius Stedim Biotech
Velikost balení: 300 ks

Popis

Charakteristika produktu:

 

Microsart e.motion jsou membránové filtry, které jsou určené k počítání kolonií, testování částic a mikroskopii. Tyto filtry jsou speciálně navrženy pro použití s e.motion automatickým dávkovačem. Filtry jsou sterilně balené na skládaném pásu, bez ochranného papíru. Membrána je vyrobena z nitrát celulózy. Filtry umožňují extrémně vysokou rychlost průtoku a také umožňují snadnou a rychlou identifikaci mikroorganismů, které se na filtru zachytí. Všechny filtry jsou vyráběny a validovány podle nejnovějších standardů, regulí a pokynů.

Pro jednoduché sledování je každé balení opatřeno informací o typu membrány, velikostí membrány, číslem šarže a unikátním sériovým číslem. Vše je vytištěno na obalu každé filtrační jednotky. Navíc jsou všechny filtry opatřeny informací o způsobu sterilizace, velikostí pórů, exspiraci a obsahují také čárový kód pro snadnou identifikaci.

Všechny filtry jsou vyrobeny podle nejnovějších předpisů ISO7704 pro filtry 0,45 µm a každé balení obsahuje osvědčení. Tento test slouží k určení, že růst a vývoj citlivých bakterií není nepříznivě ovlivňován barvou mřížky, způsobem sterilizace a extrahovatelnými látkami v membráně. Každý filtr rovněž obsahuje informaci o tom, že byl vyroben v souladu s nejnovějšími GMP předpisy.

Jednotná velikost pórů filtru je unikátně kontrolována pomocí kvantitativního záchytného testu s bakterií Serrattia Marcescens podle současného standardu „Standard Method for Water and Waste Water“.

 

 

Technická specifikace:

Aplikace

Mikrobiální počty

Velikost filtru

47 mm

Porozita

0,45 µm

Barva filtru

Bílý filtr s černou mřížkou

Reakce s vodou

Hydrofilní

Velikost balení

300 ks

Sterilní

Ano – gamma záření 25 kGray

Teplotní rezistence

130°C

Tloušťka filtru

115 – 145 µm

Chemická kompatibilita

Vodné roztoky pH 4 – 8, uhlovodíky a další organické rozpouštědla

Záchyt koliformních bakterií

100 %

Průtok vody na 1 cm2 při 1 baru

70 ml/min