Laboratorní

Nalezených produktů:7
 • Model BA 400 PC/nekon.

  Model BA 400 PC/nekon.

  Katalogové číslo: 5.00.09Intraco Micro spol. s r.o.

  Badatelský mikroskop robustní konstrukce. Brilantní obraz zajišťuje optická soustava korigovaná na nekonečno. Pětiotvorová revolverová hlavice s objektivy, možnost volby pravo nebo levorukého ovládání stolku.

 • Model BA 210 PC/∞

  Model BA 210 PC/∞

  Katalogové číslo: 4.00.37Intraco Micro spol. s r.o.

  Kvalitní dílenské zpracování, objektivy korigované na nekonečno. Tím se vyznačuje tento první z řady laboratorních mikroskopů od firmy Motic.

 • Model BA 310 PC/∞

  Model BA 310 PC/∞

  Katalogové číslo: 4.00.36Intraco Micro spol. s r.o.

  Laboratorní mikroskop s kvalitním optickým systémem korigovaným na nekonečno (Colour Corrected Infinity System). Perfektní zpracování řešení osvětlení pomocí seřiditelného kondenzoru, kolektoru s polní clonou a LED diodou s plynulou regulací intenzity.

 • Model BMS 70 PC/nekon

  Model BMS 70 PC/nekon

  Katalogové číslo: 4.00.16Intraco Micro spol. s r.o.

  Badatelské mikroskopy Modelové řady BMS jsou díky své výbavě a mimořádným optickým vlastnostem ideálními přístroji, splňujícími přísná kriteria i těch nejnáročnějších uživatelů. Tyto profesionální badatelské mikroskopy jsou vybaveny planachromatickými objektivy s optikou korigovanou na nekonečno.

 • Model LM 320 PC/∞

  Model LM 320 PC/∞

  Katalogové číslo: 4.00.41Intraco Micro spol. s r.o.

  Profesionální laboratorní mikroskop s optikou korigovanou na nekonečno. Výborný pomocník i pro výukové účely. Vysoká odolnost při mechanickém namáhání. Jednoduchá obsluha i údržba.

 • Model LM 800 PC/nekon.

  Model LM 800 PC/nekon.

  Katalogové číslo: 4.00.23Intraco Micro spol. s r.o.

  Laboratorní mikroskopy modelové řady LM 800 jsou ideálními přístroji splňujícími přísná kritéria i těch nejnáročnějších uživatelů. Tyto profesionální mikroskopy jsou vybaveny planachromatickými objektivy s optikou korigovanou na nekonečno. Maximální pohodlí při manipulaci s pozorovaným objektem zajistí orientace šestiotvorové

 • Model LMI B PC/nekon.

  Model LMI B PC/nekon.

  Katalogové číslo: 4.00.13Intraco Micro spol. s r.o.

  Mikroskop, který ač zařazen do studentských, má všechny znaky profesionálního laboratorního přístroje. Objektivy korigované na nekonečno zaručují brilantní obraz. Ergonomicky uspořádané ovládací prvky usnadní práci obsluhy. Plynulá regulace intenzity halogenové žárovky s vysokou svítivostí.

© BioVendor 2013 Created by REDENGE