Bio Vendor

Váš partner pro

klinickou laboratoř

HbA1c analyzátory

Nabídka analyzátorů pro stanovení glykovaného hemoglobinu, které jsou vhodné pro rutinní provoz jak v klinických laboratořích, tak v diabetologických ambulancích.

Nalezených produktů:4
 • Capillarys 3 OCTA

  Capillarys 3 OCTA

  Katalogové číslo: S-1245SEBIA

  Přístroj CAPILLARYS 3 OCTA je automatizovaný, multifunkční přístroj pro kapilární elektroforézu používající 8 kapilár na vícenásobné a simultánní separace při vysokém výkonu.
  Přístroj CAPILLARYS 3 OCTA poskytuje plně automatizované elektroforetické sekvenování od hlavní zkumavky se vzorkem s víčkem pro analýzu hemoglobinu a bez víčka pro další analýzy, až po závěrečný elektroforetický záznam: identifikace vzorku, ředění vzorku, promývání kapilár, vstřikování vzorku do kapilár, migrace, detekce, zpracování výsledků a přenos přes počítačovou síť.

 • CAPILLARYS 3 TERA TLA

  CAPILLARYS 3 TERA TLA

  Katalogové číslo: S-1248SEBIA

  Přístroj CAPILLARYS 3 TERA TLA je automatizovaný, multifunkční přístroj pro kapilární elektroforézu používající 12 kapilár na vícenásobné a simultánní separace při vysokém výkonu. Tento stroj je možné zapojit to automatické linky Inpeco, Siemens.
  Přístroj CAPILLARYS 3 TERA TLA poskytuje plně automatizované elektroforetické sekvenování od hlavní zkumavky se vzorkem s víčkem pro analýzu hemoglobinu a bez víčka pro další analýzy, až po závěrečný elektroforetický záznam: identifikace vzorku, ředění vzorku, promývání kapilár, vstřikování vzorku do kapilár, migrace, detekce, zpracování výsledků a přenos přes počítačovou síť.

 • Capillarys 3

  Capillarys 3

  Katalogové číslo: S-1246SEBIA

  Přístroj CAPILLARYS 3 TERA je automatizovaný, multifunkční přístroj pro kapilární elektroforézu používající 12 kapilár na vícenásobné a simultánní separace při vysokém výkonu.
  Přístroj CAPILLARYS 3 poskytuje plně automatizované elektroforetické sekvenování od hlavní zkumavky se vzorkem s víčkem pro analýzu hemoglobinu a bez víčka pro další analýzy, až po závěrečný elektroforetický záznam: identifikace vzorku, ředění vzorku, promývání kapilár, vstřikování vzorku do kapilár, migrace, detekce, zpracování výsledků a přenos přes počítačovou síť.

 • MINICAP FLEX PIERCING

  MINICAP FLEX PIERCING

  Katalogové číslo: S-1232SEBIA

  Automatický analyzátor pro kapilární elektroforézu.