Bio Vendor

FastGEN

Informace o mutačním statusu RAS genů, BRAF, EGFR a IDH 1/2 genů je vyžadována pro indikaci správné terapie metastazujících nádorů, případně pro hodnocení prognózy onemocnění. Proto BioVendor přináší novou technologii fastGEN pro vyšetření mutačního statusu onkomarkerů ve vzorcích pomocí ultra-hlubokého sekvenování krátkých amplikonů získaných jedinou polymerázovou řetězovou reakcí se speciálně značenými hybridními primery. Technologie fastGEN je citlivá, specifická a poskytuje nové možnosti pro vyšetření klinického materiálu. Nabízíme uživatelsky přívětivé diagnostické soupravy se softwarovým řešením pro geny KRAS, NRAS, BRAF, EGFR a IDH 1/2 s vynikajícími analytickými parametry a extrémně rychlým zpracováním. Náš software GENOVESA modul fastGEN je all-in-one cloudové řešení pro analýzu dat s technickou a aplikační podporou.

Nalezených produktů:3
 • fastGEN Solid cancer kit

  fastGEN Solid cancer kit

  Katalogové číslo: RDNGS0001_LMBioVendor - Laboratorní medicína a.s.


  Kit pro rychlou přípravu sekvenační knihovny pro genotypizaci genů KRAS, NRAS (kodony 12, 13, 59, 61, 117, 146) a BRAF (kodon 600). Každá souprava obsahuje kompletní Master Mix k přímému použití včetně 16 různých indexů, primerů read1, read2 a sekvenačních primerů.

 • fastGEN Lung cancer kit

  fastGEN Lung cancer kit

  Katalogové číslo: RDNGS0002_LMBioVendor - Laboratorní medicína a.s.


  Kit pro rychlou přípravu sekvenační knihovny pro genotypizaci genu EGFR (exony 18, 19, 20, 21). Každá souprava obsahuje kompletní Master Mix k přímému použití včetně 16 různých indexů, primerů read1, read2 a sekvenačních primerů.

 • fastGEN Brain cancer kit

  fastGEN Brain cancer kit

  Katalogové číslo: RDNGS0003_LMBioVendor - Laboratorní medicína a.s.


  Kit pro rychlou přípravu sekvenační knihovny pro genotypizaci genů IDH 1 a IDH 2 (kodony 132 a 172). Každá souprava obsahuje kompletní Master Mix k přímému použití včetně 16 různých indexů, primerů read1, read2 a sekvenačních primerů.

© BioVendor 2021 | Created by REDENGE