Bio Vendor

Máte dotaz?
Potřebujete poradit?

arrow

Ing. Dana Šebelová

Mikrobiologie

+420 549 124 123

Covid-19

 

Vážení zákazníci,

díky mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví bylo od pondělí 1.3. 2021 zavedeno pravidelné testování zaměstnanců ve firmách na Covid-19. Pokud poptáváte certifikované antigenní testy, kterým byla udělena výjimka MZ, navštivte prosím sekci: Antigenní testy pro firmy, případně využijte prosím následující telefonní kontakty:

  

 1. Mgr. Helena Husáková: 733 161 616
 2. Mgr. Jana Brychtová: 606 042 908
 3. Ing. Lenka Linková: 724 971 923
 4. Mgr. Hana Štégnerová: 601 369 161

Každá úspěšná léčba začíná spolehlivou diagnostikou. V BioVendor Group hledáme cesty, jak poskytnout spolehlivé a dostupné laboratorní výsledky lékařům a pacientům po celém světě.
Nabízíme Vám kompletní diagnostiku koronaviru Covid-19 a kompletní řešení pro sekvenaci SARS-CoV-2
a generování FASTA sekvencí s vysokou kvalitou pomocí validované workflow dle světových standardů.

 Covid_cover_11_2020

Jako Váš partner ve výzkumu přírodních věd a výrobce IVD nabízíme i další SARS-CoV-2 související produkty, které vám pomohou zvládat ohniska COVID-19 nákazy a podpoří výzkum týkající se tohoto viru. V odkazu naleznete soupravy RT-PCR a imunotesty pro diagnostiku COVID-19, prognózu onemocnění, monitorování a klinický výzkum. Reagencie, zejména rekombinantní proteiny SARS-CoV-2, jsou určeny pro výzkum, vývoj testů a výrobu.

Hledáte-li více informací o novém typu koronaviru SARS-CoV-2 shlédněte prosím náš webinář: COVID-19 Associated Assays & Reagents

 

 • CLINITEST® Rapid COVID-19 Ag Test

  CLINITEST® Rapid COVID-19 Ag Test

  Katalogové číslo: GCCOV-502aSiemens Healthcare, s.r.o.


  Imunochromatografický kazetový test in vitro určený ke kvalitativní detekci nukleokapsidového proteinového antigenu SARS-CoV-2 ve vzorcích stěrů z nosohltanu (NP).

 • RAPID 2019-NCOV IGG/IGM COMBO TEST CARD

  RAPID 2019-NCOV IGG/IGM COMBO TEST CARD

  Katalogové číslo: 1N38C2


  Rychlých imunochromatografický kazetový test umožňující kvalitativní detekci protilátek proti koronaviru (COVID-19) z plné krve, kapilární krve, séra nebo plasmy. Součástí soupravy je vše potřebné pro provedení testu, včetně kalibrované pipetky, což umožňuje vlastní provedení i mimo prostory laboratoře, stačí dokoupit sterilní lancety pro odběr. Rychlotest na COVID je možné odečíst za 15 minut. Výrobcem je čínská firma Boson. Imunochromatografické testy z krve jsou skvělou doplňkovou metodou k detekci COVID-19 pomocí molekulární diagnostiky.

 • SARS-CoV-2 RealFast Assay IVD (500 testů)

  SARS-CoV-2 RealFast Assay IVD (500 testů)

  Katalogové číslo: 8-412ViennaLab Diagnostics


  SARS-CoV-2 RealFast ™ je založen na multiplexní Real-Time PCR s reverzní transkripcí (RT-qPCR) pro přesnou detekci závažného akutního respiračního syndromu Coronavirus 2 v jednom kroku (SARS-CoV2).

 • CovAbScreen SARS-CoV-2 Antibody Test

  CovAbScreen SARS-CoV-2 Antibody Test

  Katalogové číslo: Covabscreen


  CovAbScreenTM je orální typ rychlého testování protilátek COVID-19 ze slin. Na rozdíl od jiných testů na protilátky, které vyžadují odběr krve, se CovAbScreen provádíednoduchým výtěrem z úst, což usnadňuje bezbolestný odběr u pacientů všech věkových skupin.

 • Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real Time Singlplex

  Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real Time Singlplex

  Katalogové číslo: RR-0479-02Shanghai ZJ Bio-Tech


  Novinka Coronavirus (2019-nCoV) Multiplex RT-PCR Kit v reálném čase se používá pro kvalitativní detekci nového koronaviru, který byl identifikován v roce 2019 ve městě Wuhan, provincie Hubei, Čína, ve vzorcích horních cest dýchacích (stěr z nosohltanu, sputum, atd.) a vzorky dolních cest dýchacích (bronchoalveolární laváž atd.) pomocí systémů PCR v reálném čase.

 • CleanPlex® SARS-CoV-2 Panel For Illumina® (96 reakcí)

  CleanPlex® SARS-CoV-2 Panel For Illumina® (96 reakcí)

  Katalogové číslo: 918011_LMParagon Genomics, Inc.


  Kompletní řešení pro sekvenaci celého genomu viru SARS-CoV-2 včetně analýzy pomocí softwaru pro generování FASTA sekvencí s vysokou kvalitou dle světových standardů.

© BioVendor 2021 | Created by REDENGE