Bio Vendor

Váš partner pro molekulárně biologickou laboratoř

Collection device for Xpert

Collection device for Xpert
Katalogové číslo: 900-0370
Výrobce: Cepheid Europe
Velikost balení: 50 kusů

Popis

Odběrové výtěrové tampony pro sběr vzorků pro analýzy prováděné na přístroji Genexpert. Zkumavky jsou typu Copan double transport swab. Určené například pro analýzu MRSA, SA nebo C. difficile.

Související produkty

 • Xpert GBS

  Xpert GBS

  Kód: GXGBS-100N-10Cepheid Europe


  GBS test na systému GeneXpert umožňuje plně automatizovanou rychlou detekci kolonizace rektovaginálního traktu streptokoky skupiny B ante/intrapartum, která je příčinou zvýšené perinatální mortality a morbidity. Princip testu je založen na využití TaqMan prób v multiplex Real-Time PCR.

 • Xpert MRSA/SA, SSTI

  Xpert MRSA/SA, SSTI

  Kód: GXMRSA/SA-SSTI-CECepheid Europe


  Přístroj GeneXpert nabízí 100% automatizované řešení pro detekci přítomnosti Staphylococcus aureus včetně MRSA ze stěrů z kůže a měkkých tkání za méně než jednu hodinu.

 • Xpert SA Nasal Complete

  Xpert SA Nasal Complete

  Kód: GXSACOMP-CE-10Cepheid Europe

  Přístroj GeneXpert nabízí 100% automatizované řešení pro detekci přítomnosti methicillin-resistentního Staphylococcus aureus.

 • Xpert C. difficile BT

  Xpert C. difficile BT

  Kód: GXCDIFFBT-CE-10Cepheid Europe

  Clostridium difficile test na systému Genexpert (Cepheid) umožňuje plně automatickou detekci a specifickou identifikaci epidemických kmenů 027/NAP/BI již za za 47 minut.

 • Xpert MRSA NxG

  Xpert MRSA NxG

  Kód: GXMRSA-NXG-CE-10Cepheid Europe


  Přístroj GeneXpert nabízí 100% automatizované řešení pro detekci přítomnosti methicillin-resistentního Staphylococcus aureus.