Bio Vendor

CLIA - IDS iSYS

Připravujeme

Nalezených produktů:20
 • IDS iSYS Aldosterone

  IDS iSYS Aldosterone

  Katalogové číslo: IS-3300IDS Immunodiagnostic Systems GmbH


  Test IDS-iSYS Aldosterone je určen ke kvantitativnímu stanovení aldosteronu v lidské plasmě v EDTA plazmě v analyzátoru IDS-iSYS Multi-Discipline Automated System. Výsledky mají spolu s dalšími klinickými a laboratorními údaji pomoci lékaři při klinickém hodnocení syndromů spojených s hypertenzí.

 • Dermatophagoides pteronyssinus

  Dermatophagoides pteronyssinus

  Katalogové číslo: IS-1D001IDS Immunodiagnostic Systems GmbH


  Detekce alergie na roztoče domácího prachu – Dermatophagoides pteronyssinus.

 • Felis domesticus

  Felis domesticus

  Katalogové číslo: IS-1E001IDS Immunodiagnostic Systems GmbH


  Detekce alergie na kočičí epitel.

 • IDS iSYS 1,25 VitDxp

  IDS iSYS 1,25 VitDxp

  Katalogové číslo: IDS Immunodiagnostic Systems GmbH

  Test IDS-iSYS 1,25 VitDXp je in vitro diagnostický test, který slouží ke kvantitativnímu stanovení 1,25-dihydroxyvitaminu D [1,25(OH)2D] v lidském séru v systému IDS-iSYS Multi-Discipline Automated System. Výsledky se používají ke snazšímu hodnocení dostatečnosti vitaminu D.

 • IDS iSYS 17-OH Progesteron

  IDS iSYS 17-OH Progesteron

  Katalogové číslo: IS-5100IDS Immunodiagnostic Systems GmbH

  Test IDS-iSYS 17-OH Progesterone je diagnostický prostředek in vitro, určený ke kvantitativnímu stanovení 17-OH-progesteronu v lidském séru nebo plazmě na automatizovaném systému IDS-iSYS Multi-Discipline Automated System. Výsledky se mají použít jako pomůcka při diagnóze a léčbě různých poruch nadledvin nebo vaječníků.

 • IDS iSYS ACTH

  IDS iSYS ACTH

  Katalogové číslo: IS-4500IDS Immunodiagnostic Systems GmbH


  Test IDS-iSYS ACTH je diagnostický prostředek in vitro určený ke kvantitativnímu stanovení ACTH v lidské plazmě v systému IDS-iSYS Multi-Discipline Automated System. Výsledky budou v kombinaci s dalšími klinickými a laboratorními údaji používány k vyhodnocování funkce hypofýzy a nadledvin, v rámci rozdílové diagnózy poruchy hyper- a hypokortizolismu a také při posuzování možných příčin endokrinní hypertenze.

 • IDS iSYS CT-X (CrossLaps)

  IDS iSYS CT-X (CrossLaps)

  Katalogové číslo: IS-3000IDS Immunodiagnostic Systems GmbH

 • IDS iSYS Direct Renin

  IDS iSYS Direct Renin

  Katalogové číslo: IS-3400IDS Immunodiagnostic Systems GmbH

  Test IDS-iSYS Direct Renin je určen ke kvantitativnímu
  přímému stanovení reninu v lidské plasmě v EDTA v
  analyzátoru IDS-iSYS Multi-Discipline Automated System.
  Výsledky mají být použity spolu s dalšími klinickými a
  laboratorními údaji k pomoci lékaři při hodnocení
  syndromů spojených s hypertenzí.

 • IDS iSYS hGH

  IDS iSYS hGH

  Katalogové číslo: IS-3700IDS Immunodiagnostic Systems GmbH

  Test IDS-iSYS Human Growth Hormone (hGH) je diagnostický prostředek in vitro, určený ke kvantitativnímu stanovení lidského růstového hormonu (Human Growth Hormone, hGH) v lidském séru nebo plazmě na analyzátorech IDS-iSYS Multi-Discipline Automated System. Výsledky mají používat lékaři spolu s jinými klinickými a laboratorními údaji jako pomůcku ke zhodnocení poruch růstu.

 • IDS iSYS IGF-I

  IDS iSYS IGF-I

  Katalogové číslo: IS-3900IDS Immunodiagnostic Systems GmbH

  Test IDS-iSYS Insulin-like Growth Factor-I (IGF-I) je diagnostický prostředek pro použití in vitro určený ke kvantitativnímu stanovení IGF-I v lidském séru nebo plazmě na analyzátorech IDS-iSYS Multi-Discipline Automated System. Výsledky mají používat lékaři spolu s jinými klinickými a laboratorními údaji jako pomůcku při zhodnocení poruch růstu.

 • IDS iSYS IGFBP-3

  IDS iSYS IGFBP-3

  Katalogové číslo: IS-4400IDS Immunodiagnostic Systems GmbH

  Test IDS-iSYS Insulin-like Growth Factor Binding Protein-3 (IGFBP-3) je diagnostický prostředek pro použití in vitro určený ke kvantitativnímu stanovení IGFBP-3 v lidském séru nebo plazmě na analyzátorech IDS-iSYS Multi-Discipline Automated System. Výsledky mají používat lékaři spolu s jinými klinickými a laboratorními údaji jako pomůcku při zhodnocení poruch růstu a jako indikátor sekrece růstového hormonu (GH).

 • IDS iSYS Intact P1NP

  IDS iSYS Intact P1NP

  Katalogové číslo: IS-4000IDS Immunodiagnostic Systems GmbH

  Test IDS-iSYS Intact PINP (intaktní aminoterminální propeptid prokolagenu typu I) je určený ke kvantitativnímu stanovení intaktního PINP v lidském séru nebo plazmě na systému IDS-iSYS Multi-Discipline Automated System. Tento test se používá jako pomůcka při léčbě postmenopauzální osteoporózy.

 • IDS iSYS N-MID Osteocalcin

  IDS iSYS N-MID Osteocalcin

  Katalogové číslo: IS-2900IDS Immunodiagnostic Systems GmbH


  Test IDS-iSYS N-MID® Osteocalcin je diagnostický prostředek určený k použití in vitro ke kvantitativnímu stanovení osteokalcinu v lidském séru nebo plazmě na systému IDS-iSYS Multi-Discipline Automated System. Výsledky poslouží spolu s dalšími klinickými a laboratorními údaji jako pomůcka pro lékaře. Osteokalcin je indikátorem aktivity osteoblastů v lidském séru a plazmě a používá se k usnadnění léčby osteoporózy.

 • IDS iSYS Ostase BAP

  IDS iSYS Ostase BAP

  Katalogové číslo: IS-2800IDS Immunodiagnostic Systems GmbH

  Test IDS-iSYS Ostase® BAP je diagnostický prostředek in vitro určený ke kvantitativnímu stanovení kostní alkalické fosfatázy
  (BAP), což je indikátor aktivity osteoblastů, v lidském séru nebo plazmě na systému IDS-iSYS Multi-Discipline Automated
  System. Výsledky spolu s dalšími klinickými a laboratorními údaji poslouží lékaři jako pomůcka při léčbě postmenopauzální
  osteoporózy a Pagetovy choroby.

 • IDS iSYS Salivary Cortisol

  IDS iSYS Salivary Cortisol

  Katalogové číslo: IS-4900IDS Immunodiagnostic Systems GmbH

  Test IDS-iSYS Salivary Cortisol je diagnostický prostředek in vitro, který je určen ke kvantitativnímu stanovení kortizolu v lidských slinách na přístrojích řady IDS-iSYS Multi-Discipline Automated System (systému). Výsledky slouží jako pomocný prostředek při vyšetření Cushingova syndromu.