BIOLAB 2014

 

Ústav laboratorní diagnostiky Fakultní nemocnice Ostrava, Lékařská fakulta v Ostravě a Česká společnost klinické biochemie ČLS JEP si Vás dovolují pozvat na tradiční setkání pracovníků oboru klinické biochemie a to nejen zdravotních laborantek a laborantů, ale i všech ostatních pracovníků tohoto i příbuzných oborů laboratorní medicíny.


Cílem je připravit pro všechny účastníky kvalitní odborný program, ze kterého si odnesete nové poznatky a zkušenosti. Vedle přednášek se připravuje doprovodný společenský program. Město Ostrava již zdaleka není jen „ocelové srdce republiky“, ale dynamicky se rozvíjející region se spoustou unikátních přírodních i technických památek. Mezi rarity, které jinde nenajdete, patří bezesporu technická a donedávna i funkční zařízení, která byla zakonzervována na muzea nebo přestavěna na multifunkční zařízení, kde se např. konají velké sjezdy nebo pořádají koncerty (hala Gong – přestavěný plynojem).


Odborný program bude věnován kvalitě laboratorní práce, novým trendům v klinické biochemii, laboratorní diagnostice v těhotenství, vzdělávání laboratorních pracovníků a spolupráci laboratoří a klinik.

Více informací: zde

Termín: 25. - 27. 5. 2014 v Ostravě

© BioVendor 2013 Created by REDENGE